Cinsel hayatınıza heyecan katmanın 9 yolu

Cinsel hayatınızın sizi tatmin etmediğini düşündüğünüz noktada devreye girin. Her adımı partnerinizden beklemeyin. İlişkiyi iki kişi yaşadığınızı unutmayın. Bir konuda anlaşamıyorsanız veya sorun yaşıyorsanız, iki taraflı düşünün ve çözüm aramaya başlayın.[highlight]Eğer partnerinizin sizi hala tatmin etmediğini düşünüyorsanız biraz şımarıklık yapmaya başlayabilirsiniz. Cinsel hayatınızı zorunlulukmuş gibi yaşamayın. İlişkinin oyun evresi sizin için cinsellik olsun ve bu bölümde zevk almaya, uyum içinde olmaya ve en önemlisi eğlenmeye özen gösterin. [/highlight]  Yapılan araştırmalar cinsel sorun yaşayan çiftlerin parasal, ailevi anlaşmazlık yaşayanlara oranla daha çok kavga ettikleri ve olumsuz sonuçların varlığını artırdığını ortaya çıkarmıştır. Cinselliği es geçmeyin ve partnerinize sevginizi gösterin…
 

1) Partnerinize fark ettirmeden haftalık programınızın içine cinsel hayatınızı da ekleyin. Ve belirlediğiniz günlerde ona sürprizler hazırlayın. Hem hakimiyeti ele almış olursunuz hem de partnerinizi şaşırtırsınız.
2) Mekan farklılıkları yaratın. Tatilde, evde ve gittiğiniz herhangi bir davette etrafta kimsenin bulunmadığı köşeleri gözünüze kestirin ve onu sessizce yanınıza çağırın. İlişkinize heyecan katın ve bunu siz istediğiniz için yapın.
3) Akşam yemeğine gittiğiniz bir mekanda masa altından partnerinizi okşayın. Heyecanlandığını anladığınızda kendinizi geri çekin. Seksi ve muzip bir gülümseme ile gözlerine bakın. Sizi her an arzulamasını sağlayın.
4) Davranışlarınızı yumuşatın. Dokunun ve okşamaktan vazgeçmeyin, gece yatağa yattığınızda onu bir anda okşamaya başlayın ve sihirli kelimeleri seçerek kulağına fısıldayın. Ateşli bir gecenin ilk adımını siz atın.
5) Yatakta pozisyonlarınızı siz belirleyin. Konumunuzu duruşunuzu zevk aldığınız ve istediğiniz şekilde ayarlayın. Bu hareketinizle partnerinize ne kadar istekli olduğunuzu göstermiş olacaksınız. Ve cinsel hayatınızda iletişimi de sağlayacaksınız.
6) Oyuncakları onu kırmadan kullanın. Partnerinizi yanınıza çağırın ve oyuncaklarınızla oynarken sizi izlemesini sağlayın. Bunu onu incitmeden ve onu özlediğinizi belirterek yapın. Bu konuda hassas olabilirler. Ama sizi daha güzel hayal etmesini de sağlamış olacaksınız.
7) Ön sevişmeyi es geçmeyin. Bir anda partnerinizi öpmeye başlayın. Belinden yavaşça kavrayın ve partnerinizi öperek odaları arkanızda bırakın. Yatak odanıza ulaşana kadar dudaklarından ayrılmayın. Yapılan araştırmalar her iki tarafında tam uyarılması ve iyi bir sonuç alması için ön sevişmenin es geçilmemesi gerektiğini belirtiyor.
8) Televizyon karşısında oturduğunuz sıradan bir geceyi sıradışı bir geceye çevirin. Işık seviyesini düşürün, hoş kokulu mumları tercih edin, en seksi ipek geceliğinizle televizyon karşısına oturun. Sabah hazırladığınız çikolataya bandırılmış çilekleri krem şanti üzerine dizerek yemeye başlayın ve bundan ne kadar çok zevk aldığınızı ona hissettirin. Bırakın ilk yaklaşan o olsun.
9) Sinemanın yeri her zaman ayrıdır. Sinemaya gittiniz ve etraf yeterince karanlık, bunu fırsat bilin. Yakınlarda kimsenin olmadığından emin olun ve ona yavaşça dokunmaya başlayın. Molada ve film bitiminde onu ne kadar çok istediğinizi dile getirin. Bir sonraki sevişmelerinizin sizi daha çok tatmin ettiğini göreceksiniz.

Önerilen Makaleler