Seks hayatınızı değiştirecek kararlar almanın tam zamanı. Seks hayatını adım adım değiştirmeye başlamalısın. Aceleci davranma ve her şeyin daha abartılı gözükmesine sebep olma. İlişkinin monotonlaşmaması senin elinde. Yatak odanın ne kadar heyecan dolu olduğuyla ilgili tekrar düşünmen için iyi bir zaman. Heyecan dolu değişime başlamak için adımları teker teker takip et.
Puan ver. Yatak odana, iç çamaşırlarına ve kendine. Sence bir erkeğin yatak odana girdiğinde ve seni iç çamaşırlarıyla gördüğünde ne kadar seksi buluyordur? 1 ile 10 arasında bir sayı seç ve bu konuda kendine dürüst ol. Eski iç çamaşırları, isteksiz bir ilişki, zevksiz ve dağınık bir yatak odasına sahipsen bu senin notunu eksilere düşürür. Eğer bu konuda gerçekçi olursan kendi sorunlarını çözümleyebilmen çok daha kolay olacaktır.
Çirkin kadın yoktur. Bakımsız kadın vardır. Bakımlı olmak her kadının en çok sevdiği şeydir. Güzel kokulu kremler, losyonlar, vücut spreyleri, masaj, hamam, sauna derken saymakla bitmez biz kadınları mutlu eden bakım ritüelleri. İlk buluşmanızda nasıl kendinize özenip hazırlandığınızı hatırlayın. Yada ilk akşam yemeğine çıkarken ki halinizi. Her seksten önce kendinize özenmelisiniz. Bacaklarınızı pürüzsüz, cildinizi nemli, vücudunuzu çok aşırı olmayacak şekilde hoş bir vücut spreyi ile çekici kılmalısınız. Kendinize özen göstermeli ve bunu hem kendiniz hemde partneriniz için yaptığınızı belli etmelisiniz. Bu küçük dokunuşlar onu cezbedecektir.
Normalin dışına çık. Partnerine kalabalık bir yerin tuvaletinde yada bir ev partisinde yan odada sevişmek istediğinizi söyleyin. İlk başta bu ona fazla çılgınca gelsede geçen bir kaç dakika içinde aklına bu fikri sokmanız onu harekete geçirecektir. Bir kaç kere onu nasıl arzuladığınızı sessizce kulağına doğru söyleyin. Bu onu çıldırtacaktır. Ya bir an önce eve gitmek zorunda kalacaksınız yada yan odada bir şey konuşma bahanesiyle sevişeceksiniz. Her ikisi de çok heyecanlı ve arzu dolu.
Göz teması kur. Partnerinizle sürekli iletişim halinde olun. İster seks esnasında isterseniz kalabalık ortamda olun sürekli gözlerine bakın ve iletişiminizi kuvvetlendirin. Göz teması çiftlerin ilişkilerinde, cinsel hayatlarında yada günlük hayatta bir birleriyle olan ilişkinin daha kuvvetli olmasını, daha anlaşılır ve yakın olmasını sağlar. Kalabalık ortamda ona gözlerinizle onu ne kadar çok arzuladığınızın sinyallerini yollamanız partnerinizi şaşırtacaktır. Tabi bu şaşkınlık onunda çok hoşuna gidecek.
Seksi mesajlar at. Partneriniz çalışıyor olabilir yada sizden uzak olabilir bu mesafeler aranızın soğumasına izin vermesin. Seksi ve onunla ilgili fantezilerinizi mesajlarda uzun uzun yazarak yollayabilirsiniz. Dikkatini bir an olsun dağıtacak bu mesajlar onun iş çıkışı hiç bir yere uğramadan doğruca size gelmesini sağlayacaktır. İçten içe bütün gün eve dönmeyi düşleyen bir partnerden daha güzel bir şey olamaz.
İç çamaşırlarınla uyu. Onu içten içe cezbetmek istiyorsanız seksi bir iç çamaşırınızla yatağa girin ve uykunuzun keyfini çıkarın. Bırakın gerisini o düşünsün. Not: gece geç saatlerde uyanıp sevişebilirsiniz. Bu nedenle sabah erken kalmayacağınız bir güne denk getirmek günün geri kalanını yorgun geçirmemeniz için iyi bir yol olacaktır.

Önerilen Makaleler