ECE VAHAPOĞLU'NDAN SPORCU MELEKLERE DESTEK

Ece Vahapoğlu Modacruz’da dolap açtı,

geliri Sporcu Melekleri’ne bağışlıyor!

Ece Vahapoğlu, ikinci el lüks modayı almanın ve satmanın en eğlenceli ve kolay yolu olan Modacruz.com’da dolap açtı. Kendi dolabından birçok ürünü, özellikle spor kıyafetlerini satışa sunan Vahapoğlu, satıştan elde edilen geliri Sporcu Melekler’e bağışlıyor.

Avrupa ve Amerika’da yeni alışveriş trendi olarak görülen ikinci el lüks moda alışverişinin Türkiye’deki öncüsü Modacruz.com’da, sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığıyla bilinen sportif sunucu yazar Ece Vahapoğlu da dolap açtı.

Özellikle sosyal medyada çok ilgi gören spor kıyafetlerini satışa çıkaran Ece Vahapoğlu, ürünlerinin satışından elde edilen geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağlı olan Sporcu Melekler’e bağışlıyor.

Vahapoğlu, Instagram hesabından da Modacruz.com ile yaptığı işbirliğini duyurdu.

ECE VAHAPOGLU MODACRUZ GORSEL

Modacruz.com, mobil aplikasyonuyla cebinizde!

Faaliyete geçirildiği tarihten bu yana büyük ilgi görerek 75 milyon TL envanter değerini geçen Modacruz.com’un iOS ve Android uygulamaları da bulunuyor.

Moda editörleri ve moda blogger’ları da Modacruz’da

Moda dünyasına hem medya da hem de internet ortamında seçimleriyle yön veren ünlü moda editörleri ve moda blogger’ları da Modacruz.com’u çok sevdi! Birçok isim www.modacruz.com’da hem alışveriş yapıyor hem de kendi sanal gardroplarını açarak ürünlerini satışa sunuyor. 

Önerilen Makaleler