YOGA YAPAN ÜNLÜLER

Jennifer Aniston
Kırklı yaşların en seksi kadınlarından biri olan Jennifer Aniston’ın sırrıda yaşlanma karşıtı yoga derslerinden geçiyor anlaşılan. Yoganın yanı sıra birçok farklı sporu da deneyen ve beraberinde yapan ünlü oyuncu yogadan hiç vazgeçmeyenlerden.
Madonna
55 yaşında olduğunu kim söyleyebilir? Tabi ki günde sekiz saat dasn ettiğini de unutmamak gerek. İşi bu olduğu ve fiziğini hala yirmili yaşlarındaki gibi koruduğu için onu suçlayamayız. Ama Madonna’nın da kendini dinlendirmeye ve esnetmeye ihtiyacı var. Uzun yıllar formunu korumak için yogayı seçen ünlülerden biri olan ünlü şarkıcı yoganın gençleştirici etkisinden epeyce yararlanmış.
Lady Gaga
Fiziğini gözler önüne seren ve bu konuda da bir çok modele taş çıkartan ünlü şarkıcının en büyük dostu her gün yaptığı en az 15 dakikalık yoga seansları. Özel bir eğitmenle çalışan Gaga yoganın danslarına da çok faydası olduğunu ve sadece vücudunun değil düşüncelerinin de yoga sayesinde terbiye olduğunu belirtiyor.
Candice Swanepoel
Ünlü Victoria Secret Meleği her izinli gününde yoga yapabileceğini ve bu sayede hem egzersiz yapmış hemde dinlenmiş olduğunu vurguluyor.
Beyonce
Her gün yogaya zaman ayırmaya çalıştığını ve yoganın her seansından sonra ağlamak istediğini söyleyen ünlü şarkıcı “yoga sadece spor değil benim için terapi, her dersten sonra farklı bir rahatlama ile hayatıma devam ediyorum”diyor.
Miranda Kerr
Eski VS meleği Miranda Kerr yogaya olan tutkusunu öyle çok dile getirdi ki sonunda reebok ’ın en çok ses getiren yüzü oldu. Esnekliğini her seferinde pozlarında yansıtan güzel model instagram üzerinden de yoga hareketlerini hayranlarıyla paylaşıyor.
Alessandra Ambrosio
VS meleklerinin güzellik sırrını çözmemize az kaldı. Çünkü neredeyse her meleğin en çok tercih ettiği spor ve meditasyon şekli yoga. Alessandra Ambrosio da her boş vakitinde ertelemeden yoga yapan ünlülerden. Yoga’nın onun için artık hayat felsefesi haline geldiğini uzun yıllar ertelemeden yapmasından anlaşılıyor.
Gisele Bundchen
Yine bir melek yoga yapıyor. İnstagrama koyduğu fotoğrafları
sayesinde Gisele’in kızıyla yaptığı sevimli yoga seanslarını takip edebilirsiniz. Doğum sonrası hiç bırakmadığı yoga sayesinde eski formuna çok hızlı kavuşan güzel meleğin formunu korumasının sırrı yogada. Siz hala başlamadınız mı?
 

Önerilen Makaleler