Yatakta Yeni Pozisyonlar Deneyerek İlişki Ömrünü Uzat

Hayatınızda yeniliklere ihtiyacınız varsa ilk yeniliği yatak odasından çıkmadan yapmalısınız. Cinsel hayatınızdaki yeniliklerle mutlu bir güne merhaba diyebilirsiniz. Partnerinizi şaşırtacağınız bir sabaha günaydın demeye hazırlanın, işe geç kalmayı dert etmeyin. İş yeri bahanelere bir günlük açık olacaktır. Farklı pozisyonlar ve yenilenen seks hayatınızla sevgilinize günaydın deyin. Cinsel isteğin en yoğun görüldüğü sabah saatlerinde partnerinizin uykusunu kaçırmanız hoşuna gidecektir. Cinsel hayatınız ilişkinizi doğrudan etkiler bu yüzden yenilikçi olun ve yeni pozisyonları denemekten çekinmeyin.
 
Yapılan araştırmalarda cinsel hayatlarında tatmin ve yenilikçi olan çiftlerin daha uzun ve sağlıklı ilişkileri olduğu tespit edilmiş.
 
1. Bacak Sıkıştırma:
Bu pozisyonda yatağa sırt üstü uzan ve bacaklarını partnerinin göğsüne doğru gelecek şekilde yasla. Bu pozisyon ile partnerin derinliklerine doğru daha kolay hareket eder ve G noktana ulaşmasında yardımcı olacak ideal açı oluşmuş olur. Bu açı daha çok zevk almana yardımcı olacaktır.
 
2. Bacak Sıkıştırma
Bu pozisyonda sırt üstü uzan ve tek bacağını partnerinin omuzuna, diğer bacağını ise partnerinin diğer kolunun alt bölümüne gelecek şekilde serbest bırak. Bu pozisyon hem farklılık yaratacak hem de derinliklerindeki duyularının her zaman ki yerden başka bir noktaya geçmesini sağlayarak daha çok zevk almana yardımcı olacaktır.
 
3.Köpek Stili
Bu pozisyonda partneriniz hep arkanızda kalacak şekilde yer alır. Birçok köpek pozisyonu vardır. Bunlardan bazılarını seçip yatak odasında bulunduracağınız yardımcı bir sandalye veya direk yatak üzerinde de uygulayabilirsiniz.
 
1. Köpek Stili:
Dizlerinin üzerinde duracak şekilde yatağa uzan. Ellerini ve ayaklarını sabitle. Kalçanı partnerinin duruşuna göre aşağı veya yukarı doğru kaldır. Bu pozisyonlarında yukarı-aşağı yavaş kalça hareketleriyle veya ileri-geri hareket ederek, partnerini ve kendini zevkin dorukla çıkarabilirsin.
 
2. Köpek Stili:
Dizlerinin üzerinde duracak şekilde bir sandalyenin üstüne çık. Ellerini ve ayaklarını sabitle ve dengeni sağla. Partnerin ayakta durarak dengeyi sağlasın. Kalçanı partnerinin duruşuna göre aşağı veya yukarı doğru kaldır. Bu pozisyonlarında yukarı-aşağı yavaş kalça hareketleriyle veya ileri-geri hareket ederek, partnerinizi ve kendini zevkin dorukla çıkarabilirsin.
 

Önerilen Makaleler