THE WELLNESS INSTITUTE™ TÜRKİYE

The Wellness Institute™ Türkiye

Bir çok kuruluş ve firma için, eğitim ve bilgi yönetimi yatırımları rakiplere karşı hızla bir avantaj sağlama aracı haline gelmektedir. Artık kurumların en değerli yatırımı çalışanlarıdır. Bu yaklaşım, insanı ana resmin merkezine koyan, düzenli hareket ve egzersiz ile insanların hayat kalitelerini arttırmayı amaçlayan wellness sektöründe çok daha fazladır.

The Wellness Institute Türkiye

The Wellness Institute™, Technogym tarafından desteklenen Fitness ve Wellness Eğitim okuludur. 2002’de kurulmuştur, amaca yönelik profesyonel eğitim programlarıyla wellness ve fitness endüstrisinin gelişimine olanak sağlamayı amaçlar. The Wellness Institute™ ‘ın merkez ofisi İtalya’dadır ve Türkiye’deki ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. The Wellness Institute™ ‘e dünyanın birçok yerinden bağlı ofis, master trainer, uzman ve danışman iş ortakları bulunmaktadır.

The Wellness Institute™ Türkiye’nin amacı; sektördeki uzman kişiler ve The Wellness Institute™ tarafından sertifikalandırılan Technogym Master Trainer’lardan oluşturulmuş seçkin kadrosu ile profesyonel eğitim programlarıyla Wellness ve Fitness Endüstrisi’nin gelişimine olanak ve katkı sağlamaktır.

Wellness yaşam tarzını tüm bireylere benimsetmek için bu yolda emek harcayan tüm değerli yöneticilerimize ve spor eğitmenlerimize kaliteli ve doğru bilgiyi aktarmak, teknolojik gelişimlerden haberdar olmalarına öncü olmak The Wellness Institute™ Türkiye için hedeflediği en büyük değerdir.

The Wellness Institute™ Türkiye’de amaç ve değerlerimize bağlı olarak yapılandırdığımız eğitim programlarımızın yanı sıra; Technogym Trainer, Technogym National Trainer ve Technogym Master Trainer Kariyer Planlamaları’na yönelik eğitim programları da yer almaktadır.

Technogym, Fitness ve Wellness sektörü için dünyanın lider ürün, hizmet ve çözüm üreticisidir. Technogym Ability Trainer ise The Wellness Institute™ Türkiye çatısı altında, Technogym tarafından desteklenen profesyonel bir sertifika eğitimi ve kariyer planlaması programıdır. Technogym Ability Trainer programı, Technogym Ability Trainer Sertifika Programları ve Technogym Ability Trainer Kariyer Planlaması’ndan oluşmaktadır.

Technogym Ability Trainer Sertifika Programları ve Technogym Ability Trainer Kariyer Planlaması’nın amacı; fitness ve wellness sektöründeki antrenörler, spor kulübü yöneticileri başta olmak üzere profesyonel fitness ve wellness eğitimi almak, aynı zamanda kariyerini Technogym desteği ile planlamak ve profesyonel bir wellness topluluğunda bulunmak isteyen kişilere; Technogym bünyesinde ve The Wellness Institute™ Türkiye ailesinde birlikte çalışma imkanı sunmaktır.

Daha fazla bilgi için – Nilay Metin – Türkiye PR & Pazarlama Sorumlusu

Tel. +90 212 326 83 82 – Fax +90 212 310 50 99 – nilaym@avv.com.trwww.technogym.com

Önerilen Makaleler