TECHNOGYM TÜRKİYE İLE TANIŞIN

TechnoGym Türkiye

AVV Ltd. (Technogym Türkiye)
The Wellness Company

AVV Ltd, 2006 yılının sonunda Türkiye’de yaşayan ve 2007 yılında Italyan hükümetinden Devlet Nişanı – Sövalyelik ünvanı ile ödüllendirilen ve bu ödüle layık görülmüş en genç işadamı olan Vittorio Zagaia tarafından kurulmuş olup,  Türkiye, KKTC ve Türkmenistan ‘da Technogym The Wellness Company şirketinin genel ve tek distribütörüdür. Sektörüne yönelik faaliyetlerde bulunmak ve geniş bir ekipman yelpazesi ile beraber kurumsal ve bireysel müşterilerine çözümler, yazılımlar, programlar sunarak, Wellness hayat tarzını benimsetmek üzere kurulmuş bir şirkettir.
Technogym’in vizyon ve misyonu ile oluşturulan “Lets move for a better world”mottosunu Türkiye’de “Hareket et iyi yaşa” diyerek aynı tutku ile yaymaya ve yaşatmaya çalışarak, toplumun wellness yaşam biçimi konusunda bilinçlenmesine öncülük edecek faaliyetler yürütmektedir. Böylece dünyada insanlar tarafından yapılan her bir hareketin başka yerindeki bir kişiye bağış ve desteğe dönüştürülmesini sağlayan sosyal sorumluluk projeleri ile fiziksel harekete bir anlam ve değer katılmıştır. AVV Ltd, Türkiye’de 2008 yılında Türk Olimpiyat Takımı’nın resmi ekipman tedarikçisi, Türkiye Voleybol Federasyonu resmi ekipman tedarikçisi olmuştur.
AVV Ltd üst üste 3 yıl ( 2011-2012-2013 ) Techogym The Wellness Company’nin dünyadaki en iyi performans sergileyen distribütörü ödülünü almış olup, hali hazırda dünyadaki sıralamada ilk 3 distribütöründen biridir.
TechnoGym Türkiye - Vittorio Zagaia
Dünya üzerinde 35 milyondan fazla insan, 100’den fazla ülkede, Technogym ekipman ve çözümleri ile düzenli fiziksel egzersiz yapmaktadır. Yarısı Cesena’daki genel merkezde bulunan 2,000’den fazla çalışan ile Avrupa, Amerika, Asya, Ortadoğu, Avustralya ve Güney Amerika’da 14 şube ile Technogym, halihazırda üretiminin %90’ını 100’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Dünya çapında 65,000 ‘in üzerinde Wellness merkezi ve 100,000 ’den fazla ev Technogym ekipmanları ile donatılmıştır.
TechnoGym Türkiye 
Her bir kurum ve kişinin talepleri ile ihtiyaçları farklıdır. Bu sebepten ötürü AVV Ltd.bünyesinde bulunan farklı sektör&segment sorumluları, almış oldukları eğitimler neticesinde müşterilerin taleplerini en iyi şekilde dinleyerek, anlayarak, yöneterek ve yönlendirerek, projenin doğru oluşması doğrultusunda hareket etmektedirler. AVV Ltd.‘de sektörlerine ve müşteri ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı uzmanlaşmış, deneyimli profesyonelleri bulunmaktadır. Piyasadaki tüm sektörler bir çözüm olarak Technogym’den yararlanabilir: evlerdeki bireysel kullanıcılardan otellere ve yerleşim bölgelerine, rehabilitasyon merkezlerinde olduğu kadar güzellik ve spa merkezlerine, fitness kulüplerine, kurumsal şirketlerin spor salonlarına ve üniversite, okul, kamu kuruluşu veya askeri kuruluşlarda bulunan spor salonlarına kadar tüm sektörler…
TechnoGym Türkiye
Ayrıca, bu wellness çözümlerini hayata geçirebilmek için projelendirme, konsept mimari danışmanlığı da verilmektedir. Gerek fitness alanının efektif kullanımı, gerek hayata geçirilecek olan projenin tespiti ve ekipman modelleri ile adetlerinin seçiminin isabetli yapılabilmesi adına 2D ve 3D olarak yerleşim planlarını tasarlayarak, yatırımcının doğru adımları atmasında AVV Ltd. önemli bir rol üstlenmektedir. Birden fazla alternatif yerleşimle, yatırım süreçlerinin doğru yönetilmesi konusunda gerek AVV Ltd.‘nin gerek uluslararası boyutta Technogym‘in tecrübeleriyle en doğru yatırımın yapılması konusunda hizmet verilmektedir.
TechnoGym Türkiye
Bununla birlikte, projenin lansmanının en doğru şekilde hayata geçirilmesi adına, müşterilerimizin kendi bünyelerinde bulunan pazarlama departmanları ile beraber çalışarak, işletmenin açılışı öncesi ve sonrasında marka konumlandırma stratejilerini beraber oluşturarak; gerek görsel, gerek basın bültenleri ve co-marketing aktivitelerinin oluşturulması, yönetilmesi konusunda yetkili olan pazarlama departmanı müşterilere destek vermektedir.
“Just in Time” ve Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşan hizmet anlayışı ile Satış Sonrası Hizmetleri sayesinde müşterilerin satın alma sonrasındaki Technogym deneyimini aynı kalite ile devam ettirmektedir.
Herşeyin başı eğitim diyerek kurulan ve Technogym Türkiye’nin wellness ensütütüsü olan Wellness Institute Turkey, ile ise wellness yaşam tarzını Türkiye’de tüm bireylere benimsetmek için bu yolda emek harcayan tüm değerli yöneticilere ve spor eğitmenlerine kaliteli ve doğru bilgiyi aktarmak, teknolojik gelişimlerden haberdar olmalarına öncü olmak AVV Ltd. için hedeflediği en büyük değerlerden biridir. The Wellness Institute Turkey sayesinde, sadece ekipmanların teknik donanım ve kullanım eğitimi ile sınırlı kalmayarak, yeni trendler, metodlar ve akımların eğitimi konusunda yerli ve yabancı uzman kişiler tarafından verilmesi, eğitim alan kişilerin sertifikalandırılması sağlanmaktadır.
Kısacası, Technogym The Wellness Company Türkiye distribütörü, AVV Ltd.müşterilerine 360 derece bir yaklaşım göstererek, sadece ekipman tedarikçisi değil aynı zamanda çözüm ortağı olarak, başarıları beraber göğüslemek üzerine şekilendirilmiş ve konumlandırılmış kurumsal bir şirkettir.

Önerilen Makaleler