SPOR VE VÜCUT TİPİNE GÖRE SÜTYENİNİ SEÇ

Sporcu performansında sütyenlerin gizli bir etkisi vardır. Rahatlık biz kadınlar için sadece ayakkabı ve tişörtten ibaret değil. Doğru iç çamaşırları ve rahat etki yaratan kıyafetler bulmak her zaman mümkün olmuyor. Bu konuda hep daha iyisini aramak zorunda kalıyoruz. Her kesin farklı vücut tipi olduğunu düşününcede tek vücut tipine özel kıyafet üreten firmalardan yararlanmak pek mümkün olmuyor. Sürekli arayış içinde olan biz kadınların sesini sonunda duyan oldu.  Nike Pro 360 Fit System, kadın sporcuların doğru sutyen bedenini bulmasını sağlıyor. Sıkıcı renk ve desenlerden uzak, renkli ve profesyonel koleksiyonda yer alan, farklı destekleme ve tutuş seviyelerine sahip 5 model, kadınları, vücut tiplerine en uygun alternatifle buluşturuyor. Koleksiyonda yer alan Nike Pro Rival, en yüksek seviyede destekleme sağlarken, 25 beden seçeneğiyle kadın sporcuların doğru ölçüyü bulmasını sağlıyor. Diğer modeller arasında; Nike Pro Fierce Bra, yeniden geliştirilen Nike Pro Classic ve Nike Pro Indy Bra yer alıyor. Klasikleşen Nike Pro Classic’in pedli modeli ise dikkat çekici tasarımlara eşlik ediyor.
İç giyim ürünlerini spora uygun malzemeyle birleştiren Nike Pro Rival, koleksiyonda yer alan en güçlü destekleme sistemini sunuyor. 30B ile 38B arasında 25 bedene sahip model, parçalı kuplarıyla göğüs kısmını sararak kuşatıyor. Sutyende yer alan özel sünger ve yüzücü askıları ise ekstra destek sağlıyor.
Orta/yüksek seviyede tutuşa sahip Nike Pro Fierce Bra, hafif kalıpları sayesinde göğsü şekillendirmeye destek oluyor. Nike Dri-Fit kumaşı nem transferini sağlarken, sırt kısmında kullanılan elastik file ise havalandırmayı artırıyor.
Nike Pro Bra’nın geliştirilmiş versiyonu Nike Pro Classic Bra’nın askıları daha güçlü bir destek için yeniden tasarlanırken, göğüs bandı yumuşatılarak konfor sunuyor. Orta destek sağlayan sütyenin, pedli alternatifi de bulunuyor.
Hafif destek veren Nike Pro Indy Bra, çıkabilen pedleriyle şekillendirme sağlarken, ayarlanabilir askıları doğru bedeni bulmaya yardımcı oluyor.
nike sporcu sütyeni - monthly fitness - nurcan arıcan nike sporcu sütyeni - monthly fitness - nurcan arıcan nike sporcu sütyeni - monthly fitness - nurcan arıcan nike sporcu sütyeni - monthly fitness - nurcan arıcan

Önerilen Makaleler