Hafta sonu yada hafta içi olsun hiç fark etmez havaların en güzel olduğu bu aylarda evde oturmak için hiç bir bahane bulamazsın. Harekete geç ve etkinlikleri araştırmaya başla. Koşan grupları bul, parklarda ücretsiz verilen yoga derslerine katıl, fitness merkezlerindeki deneme sınıflarını dene ve tecrübe et. Ne istediğini bilmiyorsan bir ay boyunca istediğin kadar gez, dene ve kendinle, vücudunla tanış. Bir sonraki adım çok daha kolay olacaktır. Sen yeterki bir yerden başla.
Yürüyüşe açık havada başla. Yürümek konusunda en ufak bir fikrin yoksa bir spor mağazasına gidip iyi ve renkli bir spor ayakkabı alarak başlamanı öneririm. Ayakkabı sana varacağın yere kadar eşlik edecektir. Sen başla onlar gerisini tamamlar. Tek başına sıkılıyorsan bir arkadaşını kandırmayı denemelisin. Yada iyi bir müzik listesi yapıp şehrin kalabalığını kendi sessizliğinle birleştirebilirsin.
Ücretsiz yoga derslerine katıl. Ağustos sonuna kadar devam eden ücretsiz yoga etkinlikleri seni bekliyor. Biraz meraklı olup takip etmelisin. Her pazar sabah 10:00 da Cemil Topuzlu Parkı Kuruçeşme de ücretsiz yoga seansları devam ediyor, her çarşamba sabah 09:30 da emirgam SSM müzesinde cihangir yoganın dersleri var ve her salı akşam 20:00 da bebek parkta yoga etkinlikleri devam ediyor daha fazla bilgi için www.timeoutistanbul.com a tıklayarak şehirde neler var bölümünden takip edebilirsin.
Spor etkinliklerini kaçırma. Bu ay ve önümüzdeki ay bir çok koşu, bisiklet, sörf ve daha fazla spor etkinliği istanbulda gerçekleşiyor. Çimlere uzanıp ücretsiz izleyebileceğin bir sürü etkinliği kaçırmamak için online ortamda aktif olmalısın. Bugün burch beach de gerçeleşecek olan kite board etkinliği ve after party için yolunu kilyosa çevirmelisin. Monthly Fitness Eylül sayısında bir çok etkinlik hakkında sizi haberdar edeceğim. Takipte kalın.
Spor salonlarının deneme derslerine katılın. Eylül ayı ile beraber bir çok fitness merkezi indirimler, kampanyalar, ücretsiz deneme dersleri vermeye başladı ve sizleri bekliyor. Hala hangi spor merkezinde hangi sporu yapmak konusunda karar veremediysen eylül ayı boyunca deneme paketleri için evine veya iş yerine en yakın spor merkezlerini arayıp bilgi almalısın. Fırsatları kaçırma.

Önerilen Makaleler