SORAN:

Meryem Hanım

SORU:

Merhabalar sena hanım ben 17 yasındayım ve tesetturluyum yasıma uygun ne gıyebılır uzun elbıseleri cok seviyorm dugunlerde flan bıraz agır gıymeyı ama yasımı oldugundan buyuk gosterıyor onun ıcın nasıl gıyınebilirm

CEVAP:

Merhaba Sevgili Meryem,

Sade ama şık parçalarla günlük kombinlerini oluşturabilirsin. Özellikle bu aylarda rahatlıkla kullanabileceğin bir trençkot edinmeni öneririm. Jean giyiyorsan ispanyol paçalılar, lastik ayakkabılarla yaşına çok iyi gidecektir. Maxi etekleri de tercih edebilirsin, babetlerle günlük kullanım için ideal olacaktır. 

Özel günlerde ise yaşına uygun maxi elbiseler, maxi etekler, tamamlayıcı üstler ve kısa ceketler önerim olacaktır. Makyaj yapıyorsan aşırıya kaçmaman burada en önemli kural. Makyaj insanı rezil de eder vezirde. Ben mümkün olduğunca az makyajdan yanayım.

Başörtünü kıyafetine uygun renkte seçebileceğin gibi, uyumsuzluğun uyumunu da yakalayabilmen mümkün. Farklı bağlama şekilleri de deneyebilirsin.

Sevgiler,

Sena


[button style=’red’ url=’http://www.monthlyfitness.com/fit-sorucevap/’ target=’_blank’ icon=’entypo-megaphone’ fullwidth=’true’]SENDE SOR[/button]

Önerilen Makaleler