SORU: KARIN VE SİMİT BÖLGESİ

SORAN:

Hande Hanım

SORU:

Merhaba. Benimde karın ve simit bölgem var. 15 gündür sıkı bir diyetteyim. Ve yürüyüş yapıyorum.karbonhidratı kestim. Sadece sabahları kahvaltıda 2 dilim tam tahıl ekmek yiyorum ve çok nadir olmak üzere öğle yemeklerinde yağsız tuzsuz Kepekli makarna bunlarda fazla gelir mi? Bunları da kesmeli miyim? Ve bulunduğum ilçede DVD satan yer yok DVD bizi internet üzerinden nereden temin edebilirim? Ve devamlı yaptığımda ne kadar sürede sonuç alabilirim. İyi çalışmalar.

CEVAP:

Merhaba, siz karbonhidratı kestiğinizi zannediyorsunuz ama kesmemişsiniz. Yerinizde olsam sabah kahvaltısında yediğiniz 2 dilim ekmeği ve öğlenleri makarnayı da yemezdim. Kaç kilo vermek istediğinizi bilmiyorum ama size beslenme olarak genel tavsiyem: mutlaka ekmek yemek istiyorsanız yarım dilim tam tahıllı ekmeği spordan önce enerji vermesi için yemeniz, günde 2,5 litre du içmeniz, akşamları kesinlikle karbonhidrat almayıp en geç saat 8’de yemek yemeniz. Pilates kitap ve dvd’lerimi alışveriş sitem olan www.umayvillashop.com‘dan alabilirsiniz. Pilatesi günaşırı yapın. Pilates yapmadığınız günler 60 dk tempolu yürüyüş yapın. Pilates ile bölgesel incelme dvd’m ile 10 derste 1 beden küçülürsünüz, pilates&fitness dvd’me geçince ise basen, göbek, simitler yok olacaktır. 

Umay Villa

SORU:

Umay hanım öncelik ile ilginize teşekkür ederim. Hemen onları da bırakıyorum. Çok kilo problemim yok. Hangi DVD yi almam gerektiğini de söylerseniz sevinirim. Bölgesel inceleme olan mı yetişkin pilates olan mı? Kolay gelsin.

CEVAP:

Şimdiye kadar düzenli yaptığınız bir egzersiz yok ise, pilates deneyiminiz az veya hiç yoksa genel anlamda vücudu toparlamak için pilates ile bölgesel incelme dvd’m ile başlamanızı tavsiye ederim. 8 tekrardan sonra biraz zor ve epeyce uzun olan pilates& fitness dvd’me geçebilirsiniz. 

Umay Villa

Önerilen Makaleler