SORAN:
Dilek
SORU: EVDE, GÖBEK ERİTME?
EVDE, GÖBEK PROBLEMİMİ HANGİ YÖNTEMLERLE GİDEREBİLİRİM?
Merhaba. Kilomla ilgili problemim yok sadece göbeğim var. Ev hanımıyım evde bu göbeği nasıl yok edebilirim? Teşekkürler.
CEVAP:
Göbek ve simitlerden kurtulmak istiyorsanız öncelikle karbonhidrat alımını azaltmanız gerekli. Göbek problemi olanlar genellikle uzun süre oturarak çalışanlarda görülür. Beyaz ekmek, makarna, beyaz pilav yemeyi azaltın. Akşam yemeğinde ise kesinlikle karbonhidrat almayın. Akşam yemekleriniz et ve/veya sebze şeklinde olmalı. Bu yazdıklarımı uygulayabilirseniz ve üstüne günaşırı ” genç yetişkinler için pilates&fitness” dvd’mi günaşırı yapmayı eklerseniz göbek yok olur.
Umay Villa
 


 

SORU:

Umay Hanım evde hiç oturmuyorum ki sürekli ayaktayım çocukların peşinde koşturmaktan sadece uyurken dinleniyorum, gece kaç kere kalkıyorum çocuklara….ayrıca hamur işi makarna,pilav falan da yemiyorum yediklerime dikkat ediyorum..yani yemekten değil göbek doğumdan sonra kaldı..nasıl gidecek bu göbek?

CEVAP:

Evde hiç oturmuyor olmanız, çocukların peşinden koşturmanız egzersiz yapmak değil ki:-) yorucu olduğundan eminim ama gün boyu koşturmak kardiyo değil, kardiyo için nabız hızınızın inip çıkması lazım.. Hamilelikler göbek problemine neden oluyor, hele 2. Hamilelik epeyce problem yaratıyor. İç karın kaslarınız zayıflamış ve göbek problemi ortaya çıkmış, bunun çözümü günaşırı yapılan pilates ve kilo vermek için pilates yapılmayan günler tempolu yürüyüş..Beslenmenizi düzenlemiş olmanız avantajınız..
Umay Villa
 
[button style=’red’ url=’http://www.monthlyfitness.com/umay-villaya-sor/’ icon=’entypo-megaphone’ fullwidth=’true’]SENDE SOR[/button]

Önerilen Makaleler