SORAN:

Beluça Hanım

SORU:

Öncelikle Merhaba

Yaşım 17 kilom 65 boyum 1.72 aslında kilom dan çok şikayetci değilim hatta beğenilen bi fiziğim var ama onlar sadece giysi üzerinden gözükenler yazın hiçbir şekilde bikini giyemiyorum. Basenlerim var bacaklarimin üstünde kalınlık var ve yanlarim var yüksek bel pantolon la kapatıyorum fakat düşük bel giydigimde yanlardan firliyo buda hoş bi görüntü değil. Çoğu şeyi denedim limon suyu yeşil çay yeşil elma bol bol su dikkat ettim ama olmuyo. Ham bi insanda değilim voleybolcuyum spordan uzak bi insan değilim ama veremiyorum kilo. Iştedigim çok fazla değil sadece 5 kilo ne yapmam gerekiyor?

CEVAP:

Merhaba,

Öncelikle voleybolcu olduğunuzdan dolayı, özellikle bacak bölgenizin kaslı yapısı sebebiyle kalın görünmesi kaçınılmaz bir sonuç. Verdiğiniz bilgiler beslenme programı oluşturmak için yeterli olmadığından, bel bölgenizin incelmesini ve bir 5 kilo vermeyi istiyorsanız size önerim en kısa zamanda bir diyetisyenden yardım almanız olacaktır.

Sevgiler

[button style=’red’ url=’http://www.monthlyfitness.com/fit-sorucevap/’ target=’_blank’ icon=’entypo-megaphone’ fullwidth=’true’]SENDE SOR[/button]

Önerilen Makaleler