Remington’dan İlham Verici Reklam Kampanyası “Senin Hikayen”

Remington’dan İlham Verici Reklam Kampanyası

“Senin Hikayen”

Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington, yeni imaj kampanyasının ikinci film serisi Senin Hikayen’i yayınladı. Marka kuruluş hikayesinin anlatıldığı, New York’lu sanatçı Allen Hulsey’nin de marka yüzü olduğu imaj kampanyası Seni Yansıt’ın devam serisi olan Senin Hikayen, izleyicileri ilham verici hikayelerin görselleştirildiği bir dünyaya davet ediyor.

1937 yılında New York’ta doğan kişisel bakım markası Remington, yeni reklam kampanyası Senin Hikayen’i hayata geçirdi.

Herkesin benzersiz bir ışıltısı ve anlatacak hikayesi olduğuna inanan Remington, farklı geçmişlere ve farklı hikayelere sahip kişilerin hayatına dokunduğu yeni kampanyası ile tüketicilerin en güzel halini ortaya çıkarmayı hedefledi.

Remington’ın kullanıcıyı harekete geçiren hikayeleri anlattığı Senin Hikayen kampanyasında başarıları ve mücadeleleriyle dikkat çeken sosyal medya fenomenleri yer aldı. Hikayeleriyle kendi topluluklarını oluşturan ve takipçilerine cesaret veren fenomenler üzerinden ilerleyen kampanyada spor modeli Nurcan İbrahimoğlu ve iyilik elçisi Sezi Kalkavan yer aldı.

Remington, Senin Hikayen kampanyasında tüketicilere yerleşmiş kalıpları ve algıları yıkarak kendi hikayelerini yazmaları konusunda cesaret veriyor. Özgün ve özgür olmanın mutluluğu da beraberinde getireceğinin altını çizen reklam kampanyası, tüketicileri hayallerini gerçekleştirmeleri için motive ediyor.

KÜNYE

Reklamveren: Remington

Reklamveren Yetkilisi: Ilgaz Güler, Beril Mutlu

Ajans: GoodWorks İletişim Danışmanlığı

Müşteri Grubu: Tuğçe Oral, Adnan Adil, Engin Karaarslan, Şeyma Kurt

Yönetmen: Nurhan Artar

 

Önerilen Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir