RUHUNUZUN ÇAĞRISINA KULAK VERİN

Ruhunuzun çağrısını öne çıkarmak için takip etmeniz gereken 5 adım;

Çağrı

Öncelikle ruhun çağrısına kulak ver, çağrıldığının farkında ol ve onu görmezden gelmek yerine bu çağrıyı destekle.

Bağ

Hiç bu çağrının nereden geldiğini düşündün mü? Rehberin, en yüksek frekansla ruhuna bağlıdır. Günlük yaşamın stresinden kurtulup ruhuna kulak verdiğinde aranızdaki bağın nasıl mucizeler yaratabildiğini göreceksin. Bu nedenle fikirlerin, yaratıcılığın ve ilhamın sesini biraz açmalısın.

Kararlılık

Herkes bir çağrı alıp ruhuyla bağ kurabilir ancak işler ciddileşmeye başladığında kararlılık devreye girer. Ruhunuza bir iyilik yapın ve onu onurlandıracağınıza söz verin.

Rekabet

Test edileceksiniz, deneneceksiniz. Her zaman çok kolay olmayacak ve geri dönüşler yaşayacaksınız ancak büyülü zamanlar her zaman dönüm noktalarında yaşanır. Bu yolculukta ruhunuzun çağrısının ilerisini görün. Bu testler ruhun yaşam sınavındaki aşamalarından biridir, eğer teste girmezsiniz geçme şansınız olmaz.

Tamamlama

Ruhunuzun çağrısını alıp, bağı kurup, kararlılıkla zorlukların üstesinden geldiğinizde; beklenilenin aksine bunun bir sonu olmayacaktır. Bir kez ruhunuzun çağrılarını uyandırdığınızda potansiyelinizin sonsuz olduğunu göreceksiniz. Artık karşılaştığınız sorunların üstesinden gelmek daha kolay olacaktır.

Şu an’dan başlayın ve kulak verin.

Önerilen Makaleler