PUMA WOMEN'S TRAINING PROGRAMI

Monthly Fitness Ekibi Puma ile Women’s Training Programına Katıldı!
Puma kadınlara özel düzenlediği antrenman programı ile her hafta spor tutkunu kadınlara farklı bir spor deneyimi yaşatıyor. Urban Spinners’da gerçekleşen spinning etkinliğine, Monthly Fitness’ın güçlü kadınlarından oluşan ekibi olarak biz de katıldık.
Puma Womens Training - Monthly Fitness 1
Ekibimiz, etkinlik boyunca Puma’nın yeni koleksiyonundaki ürünleri tanıma şansı elde etti. Puma’nın yeni koşu ayakkabısı Puma PULSE XT Core, yeni sezona damgasını vuran sporcu sütyenleri PWRSHAPE Bra ve yeni sezon sporcu taytları PWRSHAPE Tight’ı tüm yazarlarımız 60 dakika pedal çevirerek en zor antrenman şartlarında deneyimledi.
Puma Womens Training - Monthly Fitness 2
Etkinlik boyunca kıyafetlerin sağladığı rahatlık, kumaşın nefes alan esnek yapısı, bra’nın sıkı ve hareket özgürlüğü sağlaması, ayakkabıların yumuşak tabanı ve canlı renkleri ile tüm kadın yazarlarımızdan tam not aldı.
_29A2309
1 saat boyunca Urban Spinners’ın uzman eğitmeni Ahmet Berkman ile pedal çevirdik. Pedal çevirme denilince çok kolay ve basit gibi gözükse de tahmin ettiğinizden çok daha yorucu ve çok daha eğlenceli bir deneyim oldu.
Puma Womens Training - Monthly Fitness
Müzik ile tempomuzu ayarlıyoruz!
Ders boyunca bir oturduk bir kalktık, hızlandık, yavaşladık ama hiç durmadan müziğin ritmine uyarak hareket ettik. Her pedala bastığımızda müziğin ritmini yakaladık, ışıkların kapalı olduğu mumların etrafımızı renklendirdiği müziğin yine ritmine göre yanıp söndüğü, ışıkların sanki hep beraber kız kıza gece dışarı çıkıp eğlenceli bir kulüp de deli gibi dans ediyormuş hissi yarattığı muhteşem bir ortamdı.
Puma Womens Training - Monthly Fitness 4
Evet bu etkinlik için tam olarak dans kulübünde pedal çevirdik diyebilirim. Müziği, antrenmanın temposu, eğitmenin ve kadınların motivasyonu, eğlencesi ve yaktığımız yaklaşık 700 kalorisiyle birlikte Monthly Fitness ekibinin son zamanlar da katıldığı en güzel organizasyonlardan biriydi.
Puma Womens Training - Monthly Fitness 5
https://www.instagram.com/p/BE6WzBIujcT/?taken-by=urbanspinners
Monthly Fitness - Puma Forever Faster
 

Önerilen Makaleler