PUMA, IGNITE XT İLE İSTANBUL’U ATEŞLEDİ

Dünyaca ünlü atlet Hansle Parchment, Ebru Şallı ve Murat Tavman’ın bir araya geldiği IGNITE XT lansmanında, bahaneler bırakılarak antrenman yapıldı.
Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, Olimpiyat madalyalı ünlü atlet Hansle Parchment’ın, pilates ve sağlıklı yaşamın sembolü Ebru Şallı’nın profosyonel fitness modeli Murat Tavman’ın katılımıyla gerçekleştirdiği lansmanda yeni koşu ve antrenman ayakkabısı IGNITE XT’yi tanıttı. Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda gerçekleşen lansmanda katılımcılar yeni IGNITE XT’yi deneyimleyerek Hansle Parchment, Ebru Şallı ve Murat Tavman ile antrenman yapma şansını yakaladı.
PUMA’nın eşsiz köpük teknolojisi ile üretilen ve hareket kabiliyetini en yüksek seviyeye çıkararan koşu ve antrenman ayakkabısı IGNITE XT, mükemmel enerji dönüşümü ile uzun süreli performans sağlıyor. Antrenmanları üst seviyeye taşıyan IGNITE XT, kişileri motive etmeyi de amaçlıyor. PUMA, bu sezon herkesi “#NePahasınaOlursaOlsun” IGNITE XT ile antrenman yapmaya ve fit kalmaya davet ediyor. Yoğun antrenmanlar boyunca sağladığı maksimum enerji ile yarı yolda bırakmadan zirveye taşıyor.
PUMA olarak Hansle Parchment gibi disiplinli ve çalışkan atletlerle çalışma şansına sahip olduklarını, en büyük amaçlarının “Ne Pahasına Olursa Olsun” sporu hayatın bir parçası haline getirmek olduğunu belirten PUMA Türkiye, Rusya ve Ukrayna Pazarlama Bölge Müdürü Bhavisha Dave sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’de antrenman yapmaya verilen önem hiç bu kadar fazla olmamıştı. Son yıllarda insanlar bu konuda gerçekten çok bilinçli. PUMA olarak dünyanın en hızlı sporcuları için özel ürünler üretiyoruz. IGNITE XT de bu özel ürünlerden bir tanesi. Dünyada trendler sürekli değişiyor. Performansa dayalı ürünler artık daha çok tercih ediliyor. IGNITE XT, PUMA’nın eşsiz köpük teknolojisi ile üretildi ve hareket kabiliyetini en yüksek seviyeye çıkarıyor” dedi.
Londra Olimpiyatları’nda ülke rekoru kırarak bronz madalya sahibi olan Jamaikalı ünlü atlet Hansle Parchment, IGNITE XT ile antermanlarının daha verimli geçtiğine değinirken şunları söyledi: “Başarının sırrı, doğru antrenman ve beslenme düzeniyle doğru orantılı. Haftanın 5-6 günü olmak üzere günde iki defa antrenman yapıyorum. IGNITE XT mükemmel bir koşu ve antreman ayakkabısı. Antermanlarım köpük teknolojisi sayesinde daha verimli geçiyor. Ayrıca PUMA ile süren işbirlikteliğimiz benim için ilk günkü gibi heyecan verici. Bu yüzden IGNITE XT lansmanında İstanbul’da olmaktan çok mutluyum”.
Puma Ebru Şallı
Pilates ve sağlıklı yaşam konusunda yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Ebru Şallı, IGNITE XT’yi çok kısa bir süre önce denediğini ve performansından çok etkilendiğini söyleyerek “PUMA’nın düzenlediği birçok etkinlikte keyifle yer aldım. IGNITE XT ile tanışmam sonrasında bir spor ayakkabının sağladığı özelliklerin önemli olduğunu bir kez daha farkettim. Spor yaparken esneklik ve ayaklarınızın uyum içinde olması gerekir. IGNITE XT hafifliği sayesinde spor ve pilates için mükemmel bir seçim” dedi.
Profosyonel fitness modeli Murat Tavman ise hayatı boyunca hep başarmak hedefiyle çalışmalarını sürdürdüğünü PUMA ile işbirliği içinde olmaktan keyif aldığını söyledi. Tavman, antremanlarında ona hız ve enerji sağlayacak ayakkabıları tercih ettiğini, PUMAIGNITE XT ile tüm ihtiyaçlarının eksiksiz karşılandığını belirtti.
Lansmanda, ilki bu yılın Nisan ayında gerçekleştirilen, PUMA IGNITE İstanbul Yarışı’nın ikincisinin 11 Ekim’de Caddebostan sahilinde yapılacağının da duyurusu yapıldı. PUMA,yarışa hazırlanmak isteyen herkesi PUMATRAC uygulamasını indirerek her koşulda, “Ne Pahasına Olursa Olsun” antrenman yapmaya davet ediyor. Yaptığı ilginç analiz ve sonuçlarla profesyonel ve amatör koşuculara uzun süredir ilham veren PUMATRAC, yenilenen versiyonuyla artık 30’dan fazla antrenman aktivitesini destekliyor. Ağırlık kaldırmadan yüzmeye, yoga’dan bisiklete, yaptığınız her türlü antrenmanda size eşlik eden PUMATRAC, aynı zamanda motivasyona da yardımcı oluyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden daha hızlı, daha güçlü, daha tutkulu antrenman yapmak için kendilerine bir söz veriyorlar. “Yağmurlu havada 3 koşu tamamla”, “Bir ay boyunca her Pazartesi antrenman yap” gibi performans görevlerini tamamlayan kullanıcılar, şehirlerinin PUMATRAC skoruna katkıda bulunuyor.

Önerilen Makaleler