NİKE SONUNDA SESİMİZİ DUYDU

Her antrenman programına her ayakkabının giyilemeyeceğini daha önce oldukça tekrarladık. Buna karşılık gelen sorulara Nike yeni sezonda çıkardığı üç farklı ayakkabı ile cevap veriyor.
Farklı antrenman türleri için oluşturduğu ayakkabı koleksiyonunda, yoğun spor programı, fitness stüdyosu ve gym gibi farklı mekanlarda gerçekleştirilen antrenmanlar için yeni tasarımlar hazırladı. Aktif spor rutinine uygun rahat bir kullanıma sahip Nike Lunar Cross Element yoğun spor programına, Gym Nike Free TR 4 adından da anlaşılacağı gibi gym’de yapılan antrenmanlarda ve Nike Studio Wrap Pack 2 ise yoga ve pilates gibi çıplak ayak yapılması gereken sporlarda sizi destekliyor ve performansı artıracak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyor.
 
Nike Lunar Cross Element
Yoğun antrenman programları için tasarlanan ayakkabı, farklı yüzeylerde yapılan en zorlu çalışmalar için rahat hareket imkanı sunarken Lunarlon tabana sahip yastıklama sistemi ve dayanıklı yapısı, ayaklara uzun süreli rahatlık getiriyor. Ultra hafif ve ince kauçuk dış taban, kadın sporculara dışarıda uyguladıkları spor programlarında kolaylık sağlıyor. Dynamic Flywire teknolojisine sahip ayakkabıda yer alan ipler, hareket esnasında ayağı en iyi şekilde sararak mükemmel uyum sağlıyor.
Nike Lunar Cross Element - Monthly Fitness
 
Nike Free TR 4
Gym’de kardiyo öncesi ve sonrasıyla birlikte güç gerektiren uzun süreli spor programları için geliştirilen ayakkabı, dayanıklılık ve esnekliğin yanı sıra ayağı ağ gibi saran ince üst kısmıyla spor esnasında rahatlık ve üstün performans sunuyor. Nike Free 5.0 tabanıyla çıplak ayakla spor yapıyormuş hissi veren Nike Free TR 4 aynı zamanda ayağın doğal hareketine uyum sağlıyor. Ayağın nefes alması gereken en doğru noktalara yerleştirilen havalandırma bölümleri antrenman süresince gerekli olan desteği veriyor. Dynamic Flywire teknolojisine sahip ayakkabının altından yukarı doğru uzanan bağlar ayağı en iyi şekilde sarıyor.
Nike Free TR 4 - Monthly Fitness
 
Nike Studio Wrap Pack 2
Yoga ve pilates gibi çıplak ayakla yapılan spor türleri için geliştirilen özel ayakkabı, kaymayı engelleyen silikon bölgeleri ve ayağı sararak maksimum hijyen sağlayan tasarımı sayesinde stüdyo çalışmaları için üstün performans sunuyor. Dış yapısı, havalandırma ve destek için esneyen sargıyla oluşturulan ayakkabı, hareket özgürlüğü ve rahatlığı bir arada sunuyor. Çıplak ayakla yapılan sporlar bu ayakkabı sayesinde daha eğlenceli ve kolay hale geliyor.
 
Nike Studio Wrap Pack 2 - Monthly Fitness
 
The Nike Lunar Cross Element: 205 TL
Nike Free TR 4: 229 TL
Nike Studio Wrap Pack 2: 229 TL

Önerilen Makaleler