NIKE, “N+TC TOUR İSTANBUL” İLE KADINLARI KENDİNİ AŞMAYA DAVET EDİYOR!

Toplam 200 bini aşkın kadın, aralarında İstanbul’un da bulunduğu, dünyanın önemli noktalarında düzenlenecek Nike Women’s Etkinlik Serisi’nde buluşacak. Bu kapsamda9-10 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek N+TC Tour, İstanbul Kuruçeşme’deki Suada Club’ta kadınlara mükemmel bir spor deneyimi yaşatacak. Toplam 6.900 m2’lik alanda 4 farklı stüdyo içeren programa, 18 yaşını dolduran sporseverler nike.com/istanbuladresinden kayıt olabilecek.
 
Türkiye’de ilk kez düzenlenen N+TC Tour, kadınlara özel sürprizlerle spor festivaline dönüşecek. Etkinlik kapsamında, başarılı kadın sporcuların ve beslenme uzmanlarının katılacağı söyleşiler yer alacak. 25 yaş altındakiler için 20 TL, diğer katılımcılar için 40 TL olan başvuru ücreti karşılığında, sporseverler tişört, çanta, havlu, saç ve kol bandından oluşan özel Nike etkinlik kitine de sahip olacak.
 
2.000’e yakın kadının katılması beklenen program kapsamında, her katılımcı 2,5 saat boyunca farklı antrenmanları deneyimleme fırsatına sahip olacak. Nike’ın uzman antrenörleri tarafından yönetilecek Nike Training Club, spin beats, yoga ve dance fusion stüdyolarından oluşan etkinlik, bir kapanış partisiyle son bulacak.
 
Nike Women’s Etkinlik Serisi kapsamında tasarlanan, Şanghay’dan Stockholm’e ve İstanbul’a uzanan N+TC Tour; 12 şehrin önde gelen antrenörlerinin liderliğinde gerçekleştiriliyor. Dünyanın dört bir yanından kadın sporcuları, yeni fitness deneyimi ve topluluklarıyla tanıştıran etkinlik, yüksek enerjili bir ortamda sporcuların sınırlarını test etmek için hazırlanan eğitim kampı egzersizlerini kapsıyor. Bu yıl dünya çapında 200 binden fazla kadını, yüksek enerjili koşu ve antrenmanlardan oluşan etkinlikleriyle sporun gücünü deneyimlemeye davet eden Nike, mücadeleyi seven kadınlara yeni fırsatlar sunuyor.

Önerilen Makaleler