MONTHLY FITNESS MART 2016 SAYISINDA NELER VAR?

Monthly Fitness Mart ayında yine dopdolu!

Monthly Fitness Mart sayısında; Sağlıklı beslenme konusunda uzman diyetisyenler Merve Tığlı Çınar, Gamze Şanlı Ak ve Tuğçe Altan Bahçe, ofiste ve sosyal ortamlarda beslenme şeklinizin nasıl olması gerektiğinin detaylarını yazdı.
Sağlıklı yaşam uzman ve Genetik Mühendisi Melis Durası, diyet listelerinin detaylarını inceledi ve diyet yaparak kilo vermenin 7 temel madesini ele aldı.
Monthly Fitness Mart 2016
Monthly Fitness Mart sayısında uzman eğitmenlerden Barış Çunguroğlu Bel Fıtığı konusunda egzersizlerde nasıl ilerlemeniz ve nasıl egzersizleri tercih etmeniz konusunda eğitmen gözünden detaylı bir yazı hazırladı. Yine Master Trainer Mustafa Savaşan’ın “Kadınlarda Karın Kası (SixPack) nasıl çıkarılır?” konusunda bilimsel verilerle beraber hazırladığı yazısını kaçırmayın!
Son çıkan ayakkabı modelleri ile beraber sadece koşmuyoruz adeta uçuyoruz! Ayakkabılar bildiğiniz koşu ayakkabıları değil. Artık teknolojileri var ve bu ay son çıkan bu teknolojiler ile üretilen ayakkabı modellerini inceledik.
Mart sayısında muhteşem enerjisi ve formda vücudu ile The SquatGirl olarak tanıdığımız Doris Hofer ile harika bir röportaj gerçekleştirdik. Vücudunu nasıl koruduğunu, nasıl beslendiğini ve günlük rutinlerinden konuştuk. Mutlaka okuyun ve Doris’ten ilham alın!
O reklamlardaki kız Funda Güray artık dizi oyuncusu olarak ekranlardaki yerini aldı! Funda Güray ile yaptığımız eğlenceli röportaj’ı kaçırmayın!
Bebek Fit in Time’ın kurucusu Aysun Koyuncu ile, spora nasıl başladığını, formunu nasıl koruduğunu ve Fit in Time girişiminden konuştuk.
İhtiyacımız olan şey Zayıflamak mı?, Kilo vermek mi? Tüm detayları ile Monthly Fitness Mart sayısında!
ve Dünya Kadınlar Günü için Kadınlardan mesaj var! Ayşe Tolga, Ece Vahapoğlu, Belgin Aksoy,Emine Dilek ve Bengi İdil Uras’ın Kadınlar Günü mesajları Monthly Fitness Mart Sayısında!
Basılı Yayın: Monthly Fitness’a  http://www.monthlyfitness.com/lokasyon adresindeki lokasyon listemizden ulaşabilirsiniz.
Dijital Yayın: Monthly Fitness’ın tüm sayılarını Ipad, telefon veya bilgisayarınızdan dijital ortamda ücretsiz okumak için http://www.monthlyfitness.com/dergiler adresini ziyaret edin.
Ayrıca; mobil dergilik uygulamaları olan dMags Dergilik, Google Plays Book, Turkcell Dergilik, Issuu ve Magzter dergilik’ten de Monthly Fitness dergisinin tüm sayılarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.
 
monthly fitness mart sayısı sağ banner

Önerilen Makaleler