MONTHLY FITNESS BUNDLE HABER'DE

Bundle, İphone ve Android kullanıcılarının tüm haberleri tek bir kaynaktan okumasını sağlayan bir haber okuma uygulaması. Uygulama ile Türkiye ve Dünyadaki haber kaynaklarını kolayca takip edebilirsiniz.
Farklı dil destekleri
Bundle, 30’dan fazla ülkeden haber içerikleri sunarken, farklı dil seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Kullanıcılarına alışılmışın dışında pratik ve entegre bir okuma deneyimi sunan haber uygulaması, aynı zamanda istediğiniz haber kaynağını hızlı bir şekilde takip etmenize olanak veriyor.
Kullanıcıların ilgilendiği içerikler ve haber kaynaklarını takip edebilecekleri gibi, beğendiği yazarların da yazılarını takip edebilecekler. Takip ettikleri haber kaynaklarındaki önemli haber başlıklarını, son dakika haberlerini bildirim özelliği sayesinde telefon ve tabletlerinde görebiliyorlar.
Bundle Haber Uygulaması - monthly fitness 1
Monthly Fitness‘ı takip edin!
Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz fitness dergisi Monthly Fitness’ta artık Bundle’da. Monthly Fitness’ın sağlıklı yaşam, fitness, egzersizler ve kadına dair tüm konularına ulaşabilirsiniz. “Dergi” kategorisi altında bulunan Monthly Fitness’ı “Kaynak Ekle” bölümünden bularak takip etmeye başlayabilirsiniz.
Bundle’ı indirin
Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilir veya platformunuzun uygulama bölümüne aratarak indirebilirsiniz.
App Store
Google Play
 
 

Önerilen Makaleler