Mavi, Masmavi - Monthly Fitness - Sarah Fatoş Zeybekoğlu İşlek

Kim demiş bebek mavisini sadece bebekler giyer, diye. Bu sezon bebeklerin yanı sıra bizler de mavilere bürüneceğiz.  Mantolardan çantalara, bebek mavisi aklınıza gelebilecek her yerde. Bu tatlı ve dingin rengi nerede ne nasıl kullanacağınıza karar vermek ise size ve yaratıcılığınıza kalmış. 

Aslında, geçen sezondan bu yana görmeye alıştığımız bu güzel rengi kombinlerinizde odak noktası olarak kullanmak isterseniz, bebek mavisi bir belden kuşaklı veya düz hatlı bir mantoyu griler ve bordo tonları ile kombine edebilirsiniz.  Benim için fazla sevimli, fazla pastel derseniz eğer, o halde detaylarınızı neşelendirmeye ne dersiniz? Bebek mavisi bir çanta veya atkı ile sezonun gözde trendine göz kırpmış olur, ancak genel tarzınızdan da ödün vermemiş ve sadece tatlı bir dokunuş yaratmış olursunuz.

MASMAVİ MODA

Bayılırım bu renge, keşke her şey bebek mavisi olsa diyenlerden misiniz? O halde, sigaret kesim pantolonunuzu veya kalem eteğinizi bu renkte tercih edin ve onunla en iyi anlaşan renklerden gri, deve tüyü, bordo, pastel sarı veya elektrik mavisi detaylar ile kombinleyin. Ofiste veya caddede, gireceğiniz tüm mekanlarda gözlerin size dönmesine şimdiden alışın ve şıklığın dayanılmaz hafifliğini keyifle yaşayın!

Önerilen Makaleler