MAC FİT DAY İLE CARDİO KİCK-BOX

#macfitday monthly fitness nurcan arıcan
MacFit’in basına özel hazırladığı Cardio Kick-box dersi ile güne hızlı bir başlangıç yaptık. Bizzat katıldığım derste çok sıkı bir antrenman yaptık. MacFit’in yeni açılan MKM Akatlar’daki fitness merkezini gezme şansım oldu. Benimde bir çok kişi gibi uzun zamandır merak ettiğim fitness merkezlerinden biri olan MacFit, yepyeni ekipmanlarıyla, soyunma odalarıyla gayet şık ve temiz bir merkez. Keyifli ve epey yorucu olan cardio kick-box dersinden kareleri aşağıda görebilirsiniz.
MacFit monthly fitness nurcan Arıcan
MacFitDay Monthly Fitness Nurcan Arıcan
Ders boyunca hareketli müzikler eşliğinde bolca yumruk ve tekme attık. Eğlenceli bir o kadar da yorucu olan Cardio Kick-Box dersi’ni denemenizi tavsiye derim. Çünkü epey kalori harcamanıza yardımcı olan bir spor. Sağlık probleminiz yoksa mutlaka bir seans denemelisiniz. Dersin ortasına gelmeden pes etmek isteyebilirsiniz ama ders bittikten sonra gerçekten muhteşem hissedeceksiniz. Bu nedenle mutlaka ders sonuna kadar dayanın. Ders sonunda kaslarımızı rahatlatmak ve sakatlanmamak için eğitmenimiz germe hareketlerini yaptırdı ve antrenmanı sonlandırdı.
MacFit monthly fitness nurcan arıcan
Ders bitiminde bizi lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı bir öğle yemeği bekliyordu. Plus Kitchen’ın sağlıklı menüsünden kepekli ekmekle hazırlanmış kuru etli sandviç, müsli ve taze meyvelerle hazırlanmış tatlı yanında da şekersiz naneli limonata ile ders sonunda kaybettiğimiz enerjiyi geri kazandık.
Plus Kitchen monthly fitness nurcan arıcan
 

Önerilen Makaleler