LORNA JANE STİLEFİT.COM'DA!

Aktif yaşam temsilcisi Lorna Jane Clarkson’un dünyaca ünlü lüks spor giyim markası Lorna Jane Stilefit.com’da!
Kadınlara spor salonlarının ötesinde aktif bir yaşam tarzı sunan ve kendi potansiyellerini keşfetmeleri için onlara ilham kaynağı olmayı misyon edinen Lorna Jane, aktif giyim trendinin Türkiye’deki öncüsü Stilefit.com’da yerini aldı.
Avustralyalı fitness hocası Lorna Jane Clarkson, pazardaki sıkıcı kadın spor giyim ürünlerinden bıkarak 25 yıl önce küçük bir stüdyoda kendi fitness koleksiyonunu tasarlamaya başlar ve modaya olan ilgisini yıllar içinde dünyaca ünlü aktif giyim markası Lorna Jane Active’e dönüştürür.
stilefit.com - lorna jane activewear -4
Aktif ve sağlıklı yaşamın en tutkulu temsilcilerinden olan markanın ana misyonu, dünyanın her yerindeki kadınlara fit olmayı bir hayat tarzı haline getirmeleri, diyet yapmayı bırakıp kendilerini her anlamda doğru beslemeyi öğrenmeleri ve kendi potansiyellerine inanarak hayattan daha fazlasını almaları için ilham kaynağı olmaktır. Lorna Jane için aktif yaşam demek her gün kendini hayata daha fazla adayarak hayattan daha fazlasını elde etmektir.
Aktif giyim ürünleri satmanın ötesinde aktif bir hayat tarzı yaratma vizyonuyla yola çıkan Lorna Jane Clarkson, markanın kültürünü müşterilerinin belirlediğini ve kadınların Lorna Jane markasını üzerlerinde taşıdıklarında dünyaya daha fit, daha sağlıklı ve daha ilham verici bir hayat yaşadıkları mesajını ilettiklerini belirtiyor.
stilefit.com - lorna jane activewear -2
Lorna Jane markalı tüm ürünlerde, yüksek performansı destekleyen, esnemeye, çekmeye ve solmaya dayanıklı, teri emerek hızlı kuruyan ve nefes alabilirliği yüksek kumaşlar kullanılıyor. Lorna Jane, koleksiyonlarındaki sportif olduğu kadar seksi ve stil sahibi parçaların her birini teknolojik kumaşlar, uzman el işçiliği ve detaylarda zengin şık tasarımlar kullanarak hazırlıyor, spor salonlarının çok ötesinde aktif bir yaşam tarzı sunuyor. Lorna Jane koleksiyonları Avustralya ve Amerika’nın yanı sıra Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın birçok ülkesinde 150’den fazla mağazada satışa sunuluyor.
Moda öncüsü birçok aktif giyim markasını Türkiye’de ilk kez satışa sunan, iade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sağlayan www.stilefit.com tüm kadınları Lorna Jane koleksiyonlarını keşfetmeye davet ediyor.
stilefit.com - lorna jane activewear
Stilefit.com Hakkında
Stilefit markası, aktif yaşamı benimsemiş iki kadın girişimci tarafından Ekim 2015’te kuruldu. Kısa sürede operasyonel altyapısını oturtup marka ağını güçlendirmeye başlayan Stilefit.com, lüks aktif giyim markalarının satışını yapan sadece kadınlara özel bir online alışveriş sitesidir.
stilefit.com - lorna jane activewear -5
Stilefit’in misyonu, dünyada giderek yayılan aktif giyim trendinin Türkiye’deki öncüsü olmak ve kadınlara spor yapmaları için kaliteli ve şık bir neden sunmaktır. Satışa sunulan her bir marka hem tasarım hem de performans öğeleri ile fark yaratmaktadır. Stilefit.com’da yer alan tüm markaların üretimlerinde markalara özgü patentli kumaşlar ve ileri teknolojiler kullanılırken tasarım süreçlerindeki ana ilham kaynağı kadının var olan güzelliğini ve potansiyelini ortaya çıkarmaktır.
stilefit.com - lorna jane activewear -6

Önerilen Makaleler