LASTİK AYAKKABI AŞKINA !

Topuklu ayakkabılarınızı gardırobunuzun arka sıralarına saklamanın zamanı geldi. Hayır, hayır, gym’e gitmiyoruz. Belki işe, belki alışverişe, belki özel bir geceye.. Tek yapmamız gereken ayaklarımıza bir çift lastik ayakkabı geçirmek. Kalem eteklerle, smokinlerle, elbiselerle, şortlarla ve aklınıza gelen daha birçok şeyle bu sezon lastik ayakkabılarımızı kombinleyeceğiz. Evet, buna hiç mi alışık değiliz, haklısınız.. Sadece bir kez deneyin, iddia ediyorum bu şık rahatlıktan vazgeçemeyeceksiniz. Topuklu ayakkabıları çöpe atmaktan söz etmiyorum, sadece bir süreliğine ayaklarımıza rahat bir mola verelim diyorum. İtiraz etmeden sezondaki en hit lastik ayakkabılara bir göz atmanı öneririm.
NIKE AIR MAX
Birçoğumuzdan daha yaşlı olan Nike Air Max’leri geçtiğimiz dönemlerden itibaren hemen hemen herkesin ayağında görür olduk. Rahat ve tarz değil mi sizce de ? 
Nike Air Max - Sena Onur - Monthly Fitness
 
 
 
VANS
Hedef kitlesi kaykaycılar olan Vans özellikle bu sezon sınırlarının dışına çıktı ve hemen herkes tarafından tercih edilmeye başlandı. Gerek rahatlığı gerekse farklı renk seçenekleriyle modaseverlerin gönlünde taht kurdu diyebiliriz.
VANS - Sena Onur - Monthly Fitness ModaSUPERGA
Uzun zamandır ayaklarımızdan çıkarmadığım Supergalar’a bu bahar mevsim renkleri de ekleniyor. Puantiyeli olanları favorim, mutlaka deneyin.
Superga - Sena Onur - Monthly Fitness ModaTOMS
Benim en çok tercih ettiğim ayakkabıların başında Toms’lar geliyor. Hem çok rahat hem de farklı renk ve desen seçenekleriyle birçok kıyafetinize eşlik edebiliyor. Eteklerle, şortlarla mutlaka deneyin.
 
TOMS - Sena Onur - Monthly Fitness ModaASICS
ASICS, özellikle bu sezon çıkardığı renkli koşu ayakkabılarıyla herkesi kendine mest etti. Renkli kişiliğinize uygun bir lastik ayakkabı arıyorsanız, sizin için doğru marka Asics..
 
asıscs - Sena Onur- Monthly Fitness ModaNEW BALANCE
New Balance hepimiz için bir klasik. Vazgeçilmeyen markanın cıvıl cıvıl renklerini tercih etmenizi öneririm.
New Balance - Sena Onur - Monthly Fitness Moda

Önerilen Makaleler