KOŞUNUN GELECEĞİ: NIKE LUNAREPIC FLYKNIT

Devrim niteliğindeki orta bilek yüksekliği ve yeni taban yapısıyla LunarEpic FlyKnit, koşuculara ayakta yokmuş hissi vererek esneklik ve mükemmel uyumu bir arada sunuyor.
Koşunun geleceğine uzanmak isteyen Nike, sporcuların düşündüklerinden daha uzağa koşmalarını sağlayan LunarEpic FlyKnit ile devrim niteliğinde bir tasarıma imza attı.
KOŞUNUN GELECEĞİ- NIKE LUNAREPIC FLYKNIT - 2
Koşucuların en önemli ihtiyaçlarından yola çıkarak çalışmalarına başlayan tasarımcılar, ilk olarak nefes alabilir tek parça bir Nike Flyknit dış katmanını geliştirdi. Ayağın hem fiziksel hem de duyusal olarak sıkı bir şekilde kavranmasını isteyen tasarımcılar, Flyknit dış katmanına Nike Flywire teknolojisini yerleştirdi.
KOŞUNUN GELECEĞİ- NIKE LUNAREPIC FLYKNIT - 3
Koşuda devrim yaratan LunarEpic Flynit, ayağın doğal basınç haritasından yola çıkarak tasarlanan özel bir alt tabana sahip. Basınç haritalı alt taban tasarımı, yastıklamayı ve yer tutuşu maksimum düzeye çıkarırken enerjinin mükemmel bir şekilde geri kazanılmasına imkan veriyor.
KOŞUNUN GELECEĞİ- NIKE LUNAREPIC FLYKNIT - 4
Tüm bu güçlü özellikler bir araya gelince LunarEpic Flyknit, koşuculara ayakta yokmuş hissi vererek esneklik ve mükemmel uyum sağlıyor. Nike, bir çok yeni teknolojisini bir arada sunduğu bu tasarım sayesinde hareket halindeki vücuda uyum sağlayan benzeri görülmemiş bir ayakkabı tasarladı.
KOŞUNUN GELECEĞİ- NIKE LUNAREPIC FLYKNIT - 5
LunarEpic Flyknit, 3 Mart’tan itibaren Nike.com‘da ve perakende satış noktalarında satışa sunulacak.

Önerilen Makaleler