Kasım Ayı Burç Yorumları

KOÇ
Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar;
Kasım ayı sizler için daha çok maddi konular ve kaynakları hedef alacak bir ay olacak.
Kasım ayının ilk haftası 4 Kasım’da Akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak. Ancak bu yeni aya Uranüs da karşıt duruyor olacak.
Bu yeni ayda mali krizlerle ilgilenmek ya da yeni bir finansal yükün altına girmek durumunuz olabilir. Ve ani gelişen mali krizlerle de ilgilenebilirsiniz. Ancak yeni ay her zaman yenilenmedir. Bazı krizler olabileceği gibi, bazı krizler çözüme de kavuşabilir sizler için.
Hemen yeni aydan bir gün sonra Venüs Mart ayına kadar; iş ve kariyer hayatınızla ilgili alana giriyor olacak. Kasım ayı genelinde iş hayatında kendinizi gösterme enerjinizin ve fırsatların yükselmesi anlamına gelecek.
Kasım ayının ortasında ise yine mali durumlar ve anlaşmalar gündemde olacak. Bu anlaşmalar belki sosyal çevreniz kanalıyla sizleri bulacaktır. Bu dönemde arkadaşlar veya topluluklardan gelen finansal gündemleriniz de olabilir. Ancak sosyal çevrenizle gelişebilecek bazı zorlanmalara da kasımın özellikle ikinci haftasında dikkat edilmesi gerekebilir.
Kasım ayının 19’unda ise Boğa burcunda bir Ay tutulması yaşanacak. Bu ay tutulması bazı kopuşlar ya da tamamlanmalar anlamına gelecek. Sizler açısından bu tutulma yine parasal konuları hedef alacak. Bu tutulma aracılığıyla bazı banka işleriniz olabilir ve ödemeler ve borçlarla ilgilenmeniz gerekebilir.
Kasımın son haftası güneş ve merkürün burç değiştirmesiyle sizler için daha keyifli etkiler başlayacak. Kasımın sonu itibariyle enerjiniz daha dışa dönük olacak, daha çok seyahatler, hareket halinde olma, öğrenme, kendini geliştirme ve iletişim içinde olma konuları gündeme gelecek.
Mutlu bir ay dilerim.

BOĞA
Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar;
Sizler açısından bu ay, son derece önemli bir ay olacak. Çünkü, bu ay itibariyle tutulmalar artık sizlerin burcunda yer almaya başlayacak.
Ayın ilk haftası 4 kasım’da akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak .
Bu yeni ayda hayatınızda yer alan bir çok dinamik etkileniyor olacak.
Kişiliğiniz, benliğiniz, imajınız, iş hayatınız, sağlığınız, ilişkileriniz ve tüm diğer olgularda değişimler ve yenilenmeler bu yeni ayla birlikte meydana gelebilir. Fiziksel görüntünüzde yenilik yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda da yenilik gündeme gelebilir.
Ancak Yeni Ay’a eşlik eden Uranüs karşıtlığı ile eş, partnerlik alanlarında bazı beklenmedik gelişmeler yaşamanız da söz konusu olabilir. Özellikle 19 kasım da sizin burcunuzda yaşanacak tutulmaya kadar olan süreçte ikili ilişkilerinizde nasıl ilerlemek istediğinize ilişkin daha çok gündeminiz olacak. Kasım ayı sizler açısından daha çok ben- ve benim karşımdakiler , ben ve biz konularını hedef alıyor olacak.
5 Kasım’da Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek. Venüs’ün burç değiştirmesiyle bir süredir maddi konulara verdiğiniz ilginiz daha çok inançlarınıza ve kendi gelişiminize kayacak. Zaten kasım ayı çok fazla sizlerle ve ilişkilerinizle ilgili bir dönem olacak demiştik.
Ay ortasında ikili ilişkiler ve anlaşmalarda yoğunluğunuz artabilir. Eşinizle iletişiminiz ya da eşinizin işleriyle ilgili gündemleriniz olabilir. Kasım ayı ortasında bazı düşmanca tavırlar da görebilir ve tutulma zamanında yollarınızı ayırmak istediğinizi de fark edebilirsiniz.
19 kasım’da sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile ay genelinde yaşanan tüm gündemlerin neden yaşandığına ilişkin artık net bir fikir sahibi olacaksınız. Alacağınız kararlar sert ve dikkat çekici olabilir. Ancak kendinizle ilgili önemli bir dönemin başlangıcında olduğunuzu da bu tutulma itibariyle hissediyor olacaksınız.
Kasımın son haftası güneş ve merkürün burç değiştirmesiyle; önümüzdeki 1 ay süresince maddi konularınızı yapılandırmanız kolaylaşacak. Güneş sizlere hayat planı oluşturmak, finansal dengenizi sağlamak gibi konularda ay sonu itibariyle destek olacak. Hayatınızı paylaştığınız kişilerin de maddi durumunda yaşanacak düzelmeler sizlere olumlu anlamda yansıyacak. Bu dönem parasal konularda pratik fikirler de üretebilirsiniz.
Mutlu bir ay dilerim.

İKİZLER
Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar;
Ayın ilk haftası 4 Kasım’da akrep burcunda bir yeni ay yaşayacağız. Bu yeni ay sizleri iş ortamınızla ilgili konularda güzel başlangıçlar yapmaya teşvik edecek. Yine bu yeni ay iş değişiklikleri için de uygun bir gökyüzü sağlayacak.
Ancak yeni ayın Uranüs ile de bir açısı var. Bu işle ilgili beklenmedik bir gelir artışına da işaret edebilir.
Bu yeni ay civarı dikkat etmeniz gereken husus; sağlık ve günlük rutinlerinize daha fazla enerji harcamanız ya da artık size hizmet etmeyen kötü alışkanlıkları bırakarak yeni bir diyet/egzersiz programına başlamaya karar vermeniz olacaktır.
5 Kasım itibariyle Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek ve sizler açısından Mart ayına kadar ortaklaşa kaynaklar, eşinizin kaynaklarında iyileşme, borçlar ve yatırımlarda hareketlenme sağlayacak. Ancak bu dönem zarfında ikili ilişkilerde dikkat etmeniz gereken; ilişkilerinize de borç/alacak ilişkisi gibi bakmamanız ya da çıkarcı yaklaşımlardan uzak durmanız gerektiği olacak.
19 kasım günü Boğa burcunda bir Ay tutulması yaşanacak. Bu ay tutulması sizler açısından hayata geride durup olaylara karşıdan bakmanız gerektiğine işaret edecek. Bugüne kadar işe yaramayan konularla ilgili çok meşgul oldunuz ya da beden ve ruh sağlığınızı yorduysanız bu tutulma ile artık kendine dönme ve kendinize daha çok özen göstermeniz gerektiğini anlayacaksınız.
Kasımın son haftası güneş ve merkürün burç değiştirmesiyle önümüzdeki 1 ay ikili ilişkiler ve ortaklık konuları gündeminizi daha fazla meşgul edecek. Yeni partnerlikler kurulabilecek ya da evlenmeyi düşünen ikizler burçları için bu adımların atıldığı bir dönem olabilecek.
Mutlu bir ay dilerim.

YENGEÇ
Sevgili yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar;
İkili ilişkilerin son derece önemli olduğu bir aya giriş yaptınız.
Ayın ilk haftası 4 Kasım’da Akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak. Bu yeni ay ile aşk hayatınız gündemde olacak. Eğer bekar bir yengeç burcuysanız yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Ayrıca Bu yeni ayda Uranüs’ün de etkin olması sebebiyle kendinizle ilgili, kendi keyfimiz için ani bir plan, ani bir hamle yapabileceğinizi söyleyecek.
Çocukları olan yengeç burçları ise onlarla ilgilenmeleri gereken yeni bir döneme giriş yapabilirler. Ya da ani bir çocuk haberi bu yeni ayda gündeme gelebilir.
5 Kasım’dan sonra Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek ve uzun bir dönem burada olacak. Venüs’ün burç değiştirmesiyle ilişkiler ve partnerliklerinizde son derece güzel bir dönemin başladığınız fark edeceksiniz. Partnerinizle uyum sağlayabilecek ya da yeni partnerlik ilişkileri kurmaya gönüllü olacaksınız. Parasal anlamda size kazanç sağlayacak ortaklıklar da bu dönem gündeminize girebilecek.
Ancak kasım ayının ortasında aşkta kıskançlıklara krizlere dikkat etmeniz gerekecek. , Yine sorumluluklar yüzünden zaman zaman tadınızın kaçtığını fark edebilirsiniz.
19 kasım’da Boğa burcunda bir ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma ile arkadaş ilişkileriniz, mensubu olduğunuz gruplar ve tüm ilişkileriniz gündem olacak. Artık size katkı sağlamayan gruplardan ve topluluklardan uzaklaşmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Bir yönüyle gitmeyen duygusal ilişkileri de bitirmekte daha kararlı olacaksınız.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Kasım sonu itibariyle önümüzdeki 1 ay ilginiz iş hayatınızda ve iş ortamınızda olacak. İş ortamınızda daha çok parlayacak ve daha fazla sorumluluk alabileceksiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili de şanslı etkiler aldığınız bir döneme giriş yapacaksınız.
Mutlu bir ay dilerim.

ASLAN
Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar;
ayın ilk haftası 4 Kasım’da Akrep burcunda bir yeni ay yaşayacağız. Bu Yeni ay sizlere ailenizle, ebeveynlerinizle ilgili konulardan yana olumlu gelişmeler görebileceğinizi söyleyecek. Ev değişikliği, taşınma, evinizin dekorasyonunda değişiklik gibi planlarınız varsa bu yeni ay bu gibi yenilikleri yapmanız için de son derece uygun olacak.
5 kasım itibariyle Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek ve Mart ayına kadar burada olacak. Venüs’ün burç değiştirmesiyle iş ortamınızda ve sağlığınızda iyileşmeler yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Gündelik hayatınızda daha çok kendinize zaman ayıracak ve çevrenize hizmet etmek isteyeceksiniz. Hem de bundan keyif aldığınızı fark edeceksiniz. Ayrıca iş ortamınızdan ya da iş çevrenizden birisiyle yakınlık kurmanız da bu dönemde mümkün.
Kasım ayının ortasında ortaklarla sorunlara dikkat etmek gereken bir süreç olacak. Aynı zamanda aile içinde gerilimleri de iyi yönetmek – yaşlılar, ebeveynlerle anlaşmazlıklara dikkat etmek gerekecek. Bu dönemde ev içinde tadilatlar da artabilir.
19 kasım’da Boğa burcunda bir Ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma ile kariyerinizle ilgili önemli kararlar vermeniz mümkün olacak. Kendinizi gösteremediğinizi düşündüğünüz işlerden kurtulmak isteyeceksiniz. Kendinizi daha çok ortaya koyabildiğinize inanacağınız işlerde yer almak istediğinizi fark edeceksiniz.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Kasımın son haftası itibariyle önümüzdeki 1 ay enerjiniz artacak. Önümüzdeki 1 ay aşk, flirtler, eğlence ve sosyal hayat canlanıyor olacak. Bu dönemde ueni hobiler edinebilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.
Mutlu bir ay dilerim.

BAŞAK
Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar;
Kasım ayının ilk haftası 4 Kasım’da akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak. Bu yeni ay sizlere uzun zamandır başlamak istediğiniz bir konu/proje/eğitim varsa bu konuda destek olacak. Ayrıca bazı ufak seyahatleriniz veya yer değişiklikleriniz varsa bunların plan ve organizasyonları için de yeni ayı değerlendirebilirsiniz.
Bu yeni ayın Uranüs ile de karşıtlığı olacak. Bu da yine yeni ayda beklenmedik gelen ani proje ve tekliflerin gündeme gelebileceğini ya da sosyal medyayla ilgili beklenmedik ama olumlu etkiler doğuracak gelişmeler yaşayabileceğinizi söyleyecek.
5 Kasım itibariyle Mart ayına kadar kalmak üzere Venüs Oğlak burcuna geçecek. Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşk hayatınızda ve sosyal ortamınızda güçlenmeler hissedebilirsiniz. Ebeveyn olan Başak burçları ve yükselen başaklar; çocuklarıyla daha fazla zaman geçirecekleri bir dönemin başladığını da deneyimleyebilirler.
Kasım ayının ortasında iş ve sorumluluklar konusunda yeni gündemler yaşayabilirsiniz ancak iletişimde özellikle iş ortamında agresif olmamaya özen göstermeniz gereken bir dönem olacak. Eğitim hayatınızda da bazı konular sizleri rahatsız edebilir.
19 kasım’da Boğa burcunda bir Ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma ile hayata karşı bakış açınız ve felsefenizde değişiklik yapmak isteyeceksiniz. Olaylara daha farklı tutumlarda yaklaşacak ve sürdürülebilir olmayan her şeyden uzaklaşmak isteyeceksiniz. Bu dönem medya, iletişim, reklam, satış, yayıncılıkla ilgili bazı konularda da gündemleriniz olabilir.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Kasımın sonu aile hayatınızda sizlere daha olumlu zamanları getiriyor olacak. Yer değişikliği planınız varsa bunları gerçekleştirebilecek ya da aileden bir kimsenin yardımına koşabileceksiniz. Aile içinde iletişimin arttığını da fark edebilirsiniz.
Mutlu bir ay dilerim.

TERAZİ
Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;
Kasım ayının ilk haftası 4 Kasım’da Akrep burcunda bir yeni ay yaşayacağız.
Bu yeni ay maddi anlamda size olumlu dönüşler sağlayacak ve maddi konularda yeni başlangıçlar yapabilme enerjisinde olacaksınız.
Ayrıca yatırım planları olan, maddi kaynaklarını genişletmek isteyen ve bunlarla ilgili destekler bekleyen Terazi burçları için bu desteklerin yeni ay ve civarında gelmesi de söz konusu olabilecek.
Ancak bu yeni aya etkin Uranüs’ün açısı; beklenmedik bir durumunuzun da gündeme gelebileceğini ve bunun sizlerin maddi durumunuzu etkileyebileceğini de söyleyebilir.
5 Kasım itibariyle Venüs Oğlak burcuna geçecek. Venüs Mart ayına kadar sizlere aile içinde sorunlara çözüm sağlayacak. Bu dönem zarfında aile bireyleri için ya da ev için harcamalarınız da gündeme gelebilir.
Kasım ayının ortasında hayata biraz daha maddesel baktığınızı fark edeceksiniz. Bu da karşınızdaki kişilerle bazı gerilimleri tetikleyebilir. Bu dönemde bir büyüğünüzle ya da eril figürlerle parasal konulardan dolayı tartışma yaşamamaya dikkat etmelisiniz.
19 kasım’da Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay tutulması sizler açısından kredi, borç, alacak, ortak finans kaynakları gibi durumlarla ilgili bazı netleşmeler getirecek. Ancak bu dönem riskli yatırımlardan uzak durmak ve mevcut krizleri çözüme kavuşturmak açısından daha doğru bir zaman olacak. Yine bu dönem yakınlarınızın, birlikte aynı bütçeyi paylaştığınızın kişilerin deneyimleyeceği sorunlar size de yansıyabilir. Bu tutulma itibariyle sorun gibi gözüken bu maddi konuları artık çözüme kavuşturmak isteyeceksiniz.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Önümüzdeki 1 ay terazi burçları için yakın çevre ilişkileri daha çok gündemde olacak. Eğitim hayatında yenilikler planlayan Terazi burçları için de uygun bir atmosfer oluşacak.
Mutlu bir ay dilerim.

AKREP
Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar;
Sizler açısından önemli bir ay geneli olacak. Hem motivasyonunuzun, hem enerjinizin yüksek olduğunu fark edeceksiniz ancak bu ay genelinde sizler açısından bir çok da dönüşüm yaşanacak. Ayın ilk haftası 4 Kasım’da Akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak. Bu yeni ay yine size birçok fırsatı da beraberinde getiriyor olacak. Yeni başlangıçlar, kendinizle ilgili yeni kararlar alabileceksiniz. Uranüs’ün de yeni aya etkin olması sebebiyle beklemediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ancak bazı beklemediğiniz haberler ve durumlara da açık olmanız gerekecek.
5 KASIM’da Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek. Mart ayına kadar alım satım, alışveriş konularında güçlendiğinizi hissedebilirsiniz.. Kısa seyahatler ve yolculuklar da bu dönemde gündeminize girebilir. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle yaşadığınız sorunların üstesinden gelmek ve ilişkilerinizi düzeltmek için de arzu duyacaksınız.
Kasım ayının ortasında özellikle 12-16 kasım arasında iletişimde mantıklı yaklaşmalısınız. Her türlü fevri karar bu dönemde sizi yorabilir. Bu dönemde aile hayatınız ve aile büyükleriniz için bazı sorumlulukların sizi etkilemesi de söz konusu olabilir.
19 Kasım’da Boğa burcunda bir ay tutulması yaşanacak. 2022 itibariyle tutulmalar Boğa-akrep hattına geçeceği için bu tutulma hayatınızda önemli etkiler doğuracak. Özellikle özel hayatınızda gitmeyen konulara ilişkin bir nihayet ve tamamlanma yaşamak isteyeceksiniz. Karşılıklı uyum sağlanmayan konuları artık göz ardı edemeyecek ve ilişkilerinizi dönüştürmek isteyeceksiniz. Yine geleceğinizi ilgilendiren konularla ilgili artık daha net olduğunuzu hissedebilirsiniz.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Ay genelinde kendiniz ve hayatınızla ilgilendiniz. Güneş’in artık Yay burcuna geçmesi ise, ilginiz daha çok finansal alanlarınıza kayacak ve finansal anlamda daha fazla düşünmek, daha fazla fikir üretmek isteyeceksiniz.
Mutlu bir ay dilerim.

YAY
Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar;
Ayın ilk haftası 4 Kasım’da Akrep burcunda yeni ay yaşanacak. Yeni ay sizlerin kapalı bir alanında gerçekleştiği için bu yeni ayda kendinizi yormamak, daha sakin ve arka planda durarak olayları dışardan izlemek isteyeceksiniz. Terapi almak, spiritüel çalışmalara başlamak, kendinizi keşfetmek ve yeni bir düzen kurmak için çalışmalar yapmak da bu yeni ayla mümkün olabilecek. Ancak bu yeni ayda Uranüs’ün de etkisinin olması sizler açısından beklenmedik durumların zihinsel krizler yaratma potansiyelinin de altını çizecek.
5 KASIM’da Venüs burç değiştirecek ve Mart ayına kadar Oğlak burcunda yer alacak. Venüs’ün burç değiştirmesiyle maddi anlamda gerilimin düzelmeye başladığını hissedebilirsiniz. Finansal anlamda daha motive hissedebilir ve kendinizi işinize, parasal yeniliklere ve düzenlemelere verebilirsiniz. Bu dönemde bolca alışveriş ve kişisel harcamalar da gündeminizde yer alabilir.Venüs muhafazakar bir burca geçtiği için finansal anlamda son dönemlerde dağıldıysanız bu dönem maddi durumları toparlamanızda yardımcı olacak.
Kasım ayının ortasında ilişkilerinizde anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Zihinsel anlamda zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Bu dönemde ani duygusal patlamalara dikkat etmeli ve özellikle yakın çevrenizle gerilmemeye özen göstermelisiniz.
19 kasım’da Boğa burcunda bir ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma ile ilgi ve enerjiniz daha çok günlük rutinleriniz, alışkanlıklarınız, sağlığınızda olacak. Yine beraber çalıştığınız kişiler ve ortamlar da tutulmadan etkilenecek. Bu dönemde size iyi gelmeyen alışkanlıklara veda etmek, hayatınızı yeniden gözden geçirmek ve alışkanlıklarınıza yoğunlaşmak için uygun bir dönem olacak. Eğer bu döneme kadar iş hayatınızda kendinizi çok yorduğunuzu ve bunun size iyi gelmediğini fark ettiyseniz bu tutulma ile artık bu sistemi değiştirmek isteyebilirsiniz.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür sizin burcunuza geçecek. Enerjinizin arttığını fatk edecek, kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Yeni projeler gündeme gelebilir. Aralık ayında sizin burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulmasına kadar kendinize bir plan oluşturabilirsiniz.
Mutlu bir ay dilerim.

OĞLAK
Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar; Kasım ayının ilk haftası 4 Kasım’da akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak. Bu yeni sizlere uzun zamandır hayatınıza yön vermek istediğiniz alanlarda destek olacak. Yeni insanlar ve arkadaşlar da bu yeni ayla birlikte hayatınıza girebilir. Yine bu yeni ayla aşk hayatınızda beklemediğiniz bir gelişme,bir yenilenme yaşayabilirsiniz.
5 Kasım’da Venüs burç değiştirerek sizin burcunuza geçecek. Venüs Mart ayına kadar sizin burcunuzda kalacak ve işte oğlakların uzun zamandır beklediği dönem başlıyor olacak. Venüs’ün burç değiştirmesiyle kendinizi çok daha motive hissettiğiniz bir dönem başlıyor olacak. Kendinize güvenecek ve dikkat çekeceksiniz. Ayrıca tüm ilişkilerinizde de düzelmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizde ve dış görünüşünüzde değişiklik yapmak için de uygun bir dönem olacak.
Kasım ayının ortasında, parasal sorumluluklar ve gelecek planları arasında bir sıkışma hissedebilirsiniz. Maddi sorumlulukların yaratacağı gerilim sebebiyle hayattan aldığınız keyif bölünebilir. Yine bu dönemde sosyal ortamlarda agresyona dikkat etmelisiniz.
19 kasım’da Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutuma sayesinde aşk hayatınız ve ilişkilerinizde işe yaramadığını düşündüğünüz her kişi ve olaydan kurtulma enerjisi içerisinde olacak ve yeniye yer açmak için kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bu tutulma itibariyle bugüne kadar hayattan zevk almanızı engelleyen her şeyden de uzak durmak istediğinizi fark edebilirsiniz.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Kasım sonu itibariyle bazı gizemli konulara daha çok merak saldığınızı hissedebilirsiniz. Bu dönem; terapi, manevi yardımlar almak gibi konular için oldukça güzel bir dönem sağlayacak. Ancak kendinizi yanlış ifade edebileceğinizi hissettiğiniz için iletişimde bir ay boyunca belki daha geri planda durmak isteyebilirsiniz.
Mutlu bir ay dilerim.

KOVA
Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;
Kasım ayının başında 4 Kasım’da Akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak. Bu yeni Ay ile, iş ortamında ve kariyerde yepyeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer anlamında daha güçlü ve daha atak hissedecek ve atılımlar yapmaktan korkmayacaksınız. Ancak Uranüs’ün etkisi olan bu yeni ay özellikle aile ve kariyer hayatınızda bazı beklenmedik konuların sizlerde zaman zaman gerilim yaratabileceğini söyleyecek.
5 Kasım’da Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek ve Mart ayına kadar burada kalacak. Bu dönemde ruh ve beden sağlığınızla daha çok ilgilenecek ve kendinize vakit ayırma girişimleriniz artacak. Ancak bu dönemde gizli ilişkilere dikkat etmeniz gerekecek. Bu dönem zarfında paranızı hayır kurumlarına harcayabilirsiniz.
Kasım ayının ortasında gerilimli etkiler olacak. Bu dönemde iş ortamınızda agresyona dikkat etmeniz gerekecek. Patronlar ve sizden büyüklerle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi iş anlamında daha enerjik hissedeceksiniz ancak bu enerjiyi daha yapıcı şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz.
19 kasım’da Boğa burcunda Ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma ile ev ve aile hayatınızda ilerlemediğini ya da sizi geri çektiğini düşündüğünüz konulara son vermek isteyeceksiniz. Bazı Kova’lar ev değişikliği ya da alan değişikliğine gitme ihtiyacı hissedebilir. Yine bu tutulma ile aile büyüklerinizin gündemleriyle de ilgilenmeniz gerekebilir.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Önümüzdeki 1 ay süresince sosyal çevrenizle geçirdiğiniz vakitler artacak. Her ne kadar Venüs kapalı bir alanınızda ilerliyor dahi olsa, bu dönemde sosyal ortamlarda fikirlerinizle de gündeme gelebilir ve daha çok sosyal ortamlarda iletişiminiz artabilir.
Mutlu bir ay dilerim.

BALIK
Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar; Kasım ayının ilk haftası 4 Kasım’da akrep burcunda bir yeni ay yaşanacak. Yeni ay sizlerin hayatında yeni fırsatlar doğuracak. Hayatınızın gidişatını belirlemek, yeni fikirler ve inançlar oluşturmak bu yeni ayda gündeminizi bol bol meşgul edecek. Yurtdışı bağlantılı bir işte çalışıyor ya da medya ile ilgileniyorsanız bu yeni ayda yeni girişimleriniz olabilir. Bazı seyahatler ya da yurtdışı bağlantılı meseleler de gündeme gelebilir.
Ayrıca Yeni aya etkin olan Uranüs açısı ile beklenmedik bir gelişmenin fikirlerinizde ve uzun dönem planlarınızda değişiklik yapması mümkün.
Yine hukuksal bir meselenizle ilgili ani bir gelişme yaşayabilirsiniz.
5 Kasım itibariyle Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek. Mart ayına kadar ilişkiler ve sosyal hayatınızda son derece güzel bir dönemin başladığınız fark edeceksiniz. Daha çok sosyalleşmek isteyeceksiniz. Partnerinizle uyum sağlayabilecek ya da çevrenizden, arkadaşlarınız arasından birisiyle yeni partnerlik ilişkileri kurmaya gönüllü olduğunuz bir dönem olacak. Parasal anlamda, arkadaşlarınızınla ya da onların desteğiyle kazançlar sağlamaya elverişli bir dönem olacak.
Kasım ayının ortasında; iletişimde hararete dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle medya, sosyal medya gibi mecralarda kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. Yine bu dönemde kimseyle inançlarınızi diretmemeye ve karşınızdakilerin görüşlerine saygı duymaya özen göstermelisiniz.
19 kasım’da Boğa burcunda ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma ile bazı anlaşma ve sözleşmelerde tamamlanma söz konusu olabilir. Yine sizler açısından işe yaramayan bazı proje ve konuları dönüştürmek isteyecek ve işe yaramayan hiçbir konuyla artık uğraşmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde kardeşler ve yakınlarınızla da bazı gelişmeler yaşayabilir ve onların gündemleriyle ilgilenmeniz ya da bugüne kadar ilgilendiğiniz konuları sonlandırmak isteyebilirsiniz.
Kasımın son haftası güneş ve Merkür burç değiştirecek. Kasımın son haftası itibariyle 1 ay, kariyer hayatınızda oldukça yoğun bir döneme giriş yapacaksınız. Bu süre zarfında işinizi ve projelerinizi geliştirmeniz kolaylaşacak.
Mutlu bir ay dilerim.

ECEM KIZILTOPRAK
Instagram: Astroecem
Youtube:Astroecem

Önerilen Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir