Jaybird Run Kulaklıkları, Monthly Fitness Dergisi Etkinliği ile Katılımcılarla Buluştu

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-8

Jaybird ve Monthly Fitness Dergisi olarak Qualitas Spa’nın Açık Egzersiz alanında gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize birbirinden güçlü, spor yapmayı ve sağlıklı yaşamayı seven kadınlar katıldı.

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-24

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-3

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-5

Jaybird Run kulaklık serisini deneyimleyerek hepimizin aynı anda harekete geçmesini sağlayan müziğin gücünden ilham aldığımız etkinlik boyunca; katılımcılara Jaybird Run bluetooth kulaklıklarını en üst düzeyde deneyimlemelerini sağladık. İstasyon sistemi ile belirlediğimiz farklı ekipman ve hareketlerden oluşan zorlu bir antrenman programı oluşturduk. Herkesin aynı anda egzersize başlayıp 1 dk boyunca müzik eşliğinde durmadan hareketleri tekrarlamasını sağladık. Hareketi yaptıktan sonra 30 saniye dinlenme ve saat yönünde bir tur dönerek herkesin bir sonraki ekipmana geçecekleri bir sistem oluşturduk. KAtılımcıların her birinin tüm hareket ve ekipmanları deneyimledikleri çember antrenman denilen bir antrenman çeşidini Qualitas Spa & Fitness’ın eğitmenleri eşliğinde uyguladık!

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-21

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-23

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-18

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-1

Halat, ağırlık topu, zıplama boxları, kettelle bell gibi gerçekten zorlayıcı ve güç gerektiren zorlu bir antrenman gerçekleştirdik.

Antrenmanın zorluk derecesi, terleme, zıplama ve hatta koşma esnasında bile kulaklıklarımızdan bir an olsun uzaklaşmadan gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Jaybird’ün son serisi olan Run modeli tüm katılımcılardan tam puan aldı!

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-13

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-12

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-9

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-6

Jaybird Run-Monthly fitness Dergisi-Etkinlik-Kulaklık-7

Etkinlik sonrasında sağlıklı atıştırmalıklarla ve juice’larla programa devam ettik. Katılımcılarımız kaybettiği enerjilerini geri getirdik ve etkinliğimizi harika fotoğraflarla sonlandırdık!

Önerilen Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir