İLİŞKİLER HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

1) Sevgilini Kız Arkadaşın Sanma
Evet kızlarla gece dışarı çıktın ve kızlardan biri bardaki bir çocuktan hoşlandı. Komik bir olay oldu ve ertesi gün heyecanla bunu sevgiline anlatmaya başladın. Onun suratındaki umursamaz ifadeyi görünce hemen kızma çünkü bu konular kızları ilgilendirir. Erkekler başka kızlar ve erkekler hakkında yapılan konuşmaları dinlemeyi pek sevmezler. Kısacası dedikoduları sadece kız arkadaşlarınla paylaş ve sevgilinin seni umursamadığını düşünme. Onunla paylaşacak başka konular bulabilirsin.
2) Yalnız Arkadaşlarına Sevgilini Anlatmayı Kes
Hayatının aşkını buldun çok yakışıklı, çok nazik, inanılmaz güzel giyiniyor ve kibarlıktan hiç ödün vermiyor. Onunla çok ama çok mutlusun bu muhteşem bir şey ama her dakkida onu kız arkadaşlarına anlatman gerekmiyor. Bunu ilk iki seferde anlatman onlarında ilgisini çekecektir. Ancak zaman ilerledikçe, onlar yalnızlıktan bunalmış ve kötü bir ilişki deneyimleri yaşamışlarken sürekli mutluluğunu anlatman onların kendilerini kötü hissetmelerini sağlayacaktır. Etrafından uzaklaşmaya başlayan arkadaşlarını seni kıskandıklarını düşünerek suçlamayı bırak. Belkide biraz abartmış olabilirsin.
3) Mükemmel Olmadığını Anladığınızda Gözünüzden Düşebilir
Kadınlar söze, erkekler yüze bakarmış derler. Boşuna da söylenmemiş söz olacak ki erkekler kadınları tavlamak için ilk buluşmalarda yalana başvurma yada kendisi hakkındaki önemli gerçekleri hiç var olmamış gibi söylememeyi tercih etme yüzdeleri oldukça yüksek. Bunu zamanla öğrendiğinizde hayalinizdeki o muhteşem erkek bir anda gözünüzden düşebilir ve sürekli yalan mı söylüyor acaba gibi şüphe etmenize sebep olabilirler. Ancak bu gibi durumlarda soğuk kanlı kalmanızda ve hemen vaz geçmemek için kendinize ve karşınızdakine zaman tanımanızda fayda var. Erkekler genelde okudukları okul, maddi durum, oturdukları yer, aile hayatı, maaşı, işyeri hakkında yalan söyleyebilir yada net cevaplar vermekten kaçınırlar. İlişkinizin devamlılığı senin onu ne kadar sevdiğin ve onunla o hayatı yaşamayı ne kadar çok istediğinle alakalı.
4) İlk Görüşte Aşk Sona Erebilir
İlk görüşte aşık oldun ve hayatında olması gereken insanın o olduğuna eminsin. İlk bir kaç buluşmadan sona göründüğün adamın hiç de hoşuna gitmeyen özelliklere sahip olması seni ondan uzaklaştırabilir. Bunun için üzülmene gerek yok. Çünkü sadece dış görünüşe oturttuğun hayali bir erkek söz konusu. Hoşlandığın çocuğun hiçde umduğun gibi biri olmaması çok normal. Çünkü onu tanımıyorsun ve uzaktanda kimse tanınmıyor. Bu seni üzmesin erken karar vermen çok daha iyi bir sonuç ikiniz içinde.
5) Tek Ruh Eşin O Değil
Ayrılığın eşiğindeyseniz ve bir daha böyle bir ilişki yaşayamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bazen ilişkiler gereğinden fazla yıpranır ve ayrılmaktan başka çağreniz kalmaz. Bu durumda her ne kadar matık dışı hareket etsenizde korkularınızı yenmelisiniz. Çünkü evrende sizinle aynı olayları, aynı ayrılığı yaşamış erkeklerde var. Yada sizi tahmininizden daha fazla mutlu edecek. Her zaman ikinci bir ilişkiye daha deneyimli ve daha fazla ne istediğinden emin olarak başlar ve devam ettirirsin. İlki kadar acı çekmemen bu yüzden. Ve tabiki daha mutlu olmanın yoluda ne istediğini bilmekten geçecektir. Bir ilişkin biterse diğerine başlarsın bu kadar net.
6) Başka Erkekleri Merak Edebilirsin
Kız arkadaşlarınla toplandın ve yan masa da çok yakışıklı bir çocuk oturuyor. Kız kıza bunun dedikodusu yapmaktan daha eğlenceli ne olabilirki. Korkmana gerek yok sırf bir erkeği merak ettin diye kötü bir ilişkin olduğu anlamına gelmiyor. Etrafına bakabilir kız arkadaşlarınla başka erkekleri çekiştirebilirsin.
 

Önerilen Makaleler