F45 Training Şimdi Türkiye’de!

David Bechkam’ın Dünya Marka Yüzü Olduğu Ve Tüm Dünyada 2800 Stüdyosu Bulunan Fonksiyonel Antrenman Sistemi F45 Training Şimdi Türkiye’de!

F45 Training Nedir? 

F45 Training, Fonksiyonel antrenman türünü 45 dakika içerisinde gerçekleştirilen antrenmanlar ile kişilerin günlük hareketine yönelik bir sistemle, spor alışkanlıklarınızı alışılagelmişin çok ötesinde yeniden tasarlayan bir antrenman sistemi.
Kendini bir topluluk olarak tanımlayan F45 Training’in, dünyadaki tüm Stüdyolarında aynı anda, aynı gün, aynı antrenmanlar yapılıyor. ve eğer bir başka ülkede F45 Training stüdyolarına uğramak isterseniz, antrenmanlarınıza kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Peki bunu nasıl sağlıyor? 
Dünya üzerindeki tüm stüdyolarında, Avusturalya’daki profesyonel spor bilimciler tarafından hazırlanan egzersiz programları yayınlanıyor. Stüdyodaki 9 farklı ekran sayesinde kendi antrenman akışınızı, Profesyonel trainer’lar eşliğinde yönetebiliyorsunuz. Her gün değişen antrenman programına göre, stüdyoda bulunan ekipmanlar yeniden dizayn ediliyor. Her geldiğinizde 45 dakika süren, eşsiz antrenman programı size özel yeniden tasarlanıyor. Bu sayede her derste farklı bir antrenman akışıyla karşılaşıyorsunuz.
Antrenman sistemleri her gün farklı bir programdan oluştuğu için dilerseniz haftanın 7 günü F45 Training ile antrenman yapabilirsiniz. Her gün farklı bir bölge ve farklı bir program ile üyelerine günlük uygulamaları gereken hareket miktarını tamamlatmayı hedefliyor.
F45 Training, enerji seviyelerini, metabolik hızı, kuvveti ve dayanıklılığı geliştiren fonksiyonel bir antrenman türü olarak tüm vücudun antrene olması için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda içerisinde bulundurduğu takım ruhu, üyelerin yaşam tarzlarını fiziksel ve zihinsel olarak değiştirmelerine yardımcı olurken, topluluğun her geçen gün büyümesine, dostluk ve takım ruhunun gelişmesine yardımcı olmaktadır.
F45 Training, 45 dakikalık ders seansları ile zaman açısından en verimli antrenman yollarından biridir. Aplikasyon üzerinden hangi saatte derse katılmak istediğinizi siz belirliyorsunuz. Zamanında başlayan ve biten dersler ile gününüz aksamadan, zamanı en verimli şekilde kullanabileceğiniz bir akış sağlamaktadır.
Türkiye’deki ilk stüdyosu Maslak’ta bulunan F45 Training, yakın zamanda Caddebostan, Ataköy ve Ataşehir Stüdyolarıyla da sporseverlerle buluşmayı hedefliyor.

 

Önerilen Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir