ARADIĞIN TÜM EGZERSİZLER BURADA

İnternet üzerinden egzersiz arayışınıza son veren yeni bir site karşınızda egzersizprogramlari.com .  İçerisinde bir çok amaca, bölgeye uygun, birbirinden farklı indirilebilir ve yazıcıdan çıkartılabilir egzersiz programları mevcut. egzersizprogramlari.com adresi üzerinden hizmet veren site içerisinde sakatlık, hamilelik gibi özel durumu olan kişilere KİŞİYE ÖZEL PROGRAM tavsiye ediliyor. Kişiye özel program satın alanlar öncelikle programlarının gününü satın alıyorlar ve ardından hesaplar bölümüne girerek formlarını dolduruyorlar. Bu sayede kişinin vücut bilgisine, hastalık, sakatlık veya hamilelik gibi özel durumlarına göre eğitmenlerimiz tarafından KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMI hazırlanıyor. Diledikleri zaman eğitmenlerimize soru sorup yönlendirme, takip ve ilerleyişlerine göre yardım talep edebiliyorlar. Programlar PDF formatında hazırlanıyor ve dilediğiniz zaman istediğiniz kadar indirebiliyorsunuz. Dilerseniz iş yerinizde bilgisayarınıza, dışarıdaysanız telefonunuza, evde bilgisayarınıza veya tabletinize indirebilirsiniz. Egzersizler hep yanında!

İndirdiğiniz program içerisinde öncelikle programın başında yapmanız gereken ısınma ve programın sonunda yapmanız gereken soğuma programıyla karşılaşacaksınız.

egzersiz programları monthly fitness Isınma ve soğuma egzersizleri

Daha sonra egzersizlerin nasıl yapılacağının ayrıntılı anlatımları ve adım adım nasıl yapıldıklarını gösteren fotoğraflarının olduğu bölüm karşınıza çıkacak. Bu bölümde anlatımları dikkatlice okumalı ve hareketleri en doğru şekilde uygulamak için direktiflere uymalısınız.

monthly fitness  DETAYLI EGZERSİZ ANLATIMLARI egzersiz programları
Aldığınız ve indirdiğiniz Egzersiz Programı kendi içerisinde de farklı gruplara ayrılarak ilerlemenizi sağlayacak. Yani 21 günlük bir program aldığınızda her hafta için 9 farklı hareketten oluşan bir kombinasyon mevcut. 1. kombinasyon A Programı olarak belirtiliyor ve Program Takviminizde yer alan günlerde, hangi gün de A yazıyorsa o gün A PROGRAMI’nın içerisinde bulunan hareketleri uygulamanız gerektiği anlamına geliyor. Örneği; 1. Hafta Pazartesi Günü‘nün altında “A ” yazıyorsa o gün “A Programı” içerisinde bulunan 9 farklı hareket uygulanmalı demektir. Eğer “B” yazıyorsa o gün B Programı uygulanmalıdır.  Aşağıdaki resimlerde A ve B Programları’nın nasıl olduğu ve Program Takvimi‘nin nasıl hazırlandığını görebilirsiniz.
A Programı;
monthly fitness egzersiz programları GÖRSELLİ PROGRAMLAR
Program Takvimi;
PROGRAM TAKVİMİ

Program Uygulama Rehberi; Programınızı indirdiğinizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini size adım adım gösterecek ayrıntılı anlatımlarla hazırlanmış rehber.

egzersiz programları monthly fitness  Program Uygulama Rehberi

Kendine en uygun Egzersiz Programını seçmek ve oluşturmak için www.egzersizprogramlari.com adresini ziyaret et.

Önerilen Makaleler