Adım Adım Kaliteli Seksin Tüyoları

adım adım kaliteli seksin tüyoları
Kaliteli seks kaliteli ilişkiden geçer.
Kaliteli seks kaliteli ilişkiden geçer. İlişkiniz ne kadar az yıpranmışsa seks hayatınız o denli canlı ve tatmin edici olacaktır. Buradaki en önemli nokta ilişkinizin ne kadar iyi olduğudur. Partnerinizin seks hayatı aslında ilişkide saklı. Sizin ona davranışlarınız ve ilişkideki tutumunuz sizi çekici ya da itici olarak iki sınıftan birine sokacaktır. Bu noktada görev başa düşüyor ve siz davranışlarınızın meyvesini yiyorsunuz. Kadın ve erkek arasındaki ilişki kalitesi zaman ile derinleşip çoğalabilir de, yıpranıp bitebilir de. [highlight]Bu iki taraf içinde geçerli olan bir durumdur. İlişki başında nasıl başlarsa öyle devam edeceği için, partnerinizle aranızda geçenleri, geleceğe yönelik düşünmenizde ve bu yönde adımlar atmanızda fayda var.  [/highlight] Erkekler ne kadar inkar etse de bir ilişkinin kurucusu ve yöneticisi her zaman kadınlardır.
 
Adım Adım Kaliteli Seksin Tüyoları
 
1. Adım: Partnerinize yumuşak dokunuşlarla davranın ve nazik bir ses tonuyla konuşun. Bu onun ruhunu okşayacak ve size olan duygularının yoğunlaşmasını sağlayacaktır.
 
2.Adım: Seks öncesi yapacağınız yemeklerin afrodizyak etkili yemekler olup olmadıklarına dikkat edin. Menülerinizi enerji verici ve afrodizyak etkili gıdalardan hazırlayın. Sağlıklı seks için, içten beslenin.
 
3.Adım: Doğal ve seksi olun geceye hazırlanırken aşırı parfüm kokusundan uzak durun. Yoğun bir parfüm yerine, daha tatlı ve hafif kokan bir vücut spreyi tercih edebilirsiniz.
 
4.Adım: Şık ve sade olun. Sade, dekolteli veya dantelli iç çamaşırlarınızı siyah, beyaz veya tek renk tercih edin. Renkli puantiyeli, leopar desenli cıvıl cıvıl iç çamaşırları sizi seksi göstermek yerine, daha çocuksu gösterecektir.
 
5.Adım: Makyaj yapmayı düşünüyorsanız abartılı kırmızı rujlar yerine daha sade ve çıkmayan makyajları tercih edin. Bütün yüzünüzün renginin kırmızı olması pek seksi gözükmeyecektir. Bu nedenle suya dayanıklı doğal tonları tercih edin. Ojelerinizin kırmızı detay olması daha hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.
 
6.Adım: Romantik bir akşam yemeği hazırlayın ve kapıdan içeri ilk girdiği anda isteğinizin ne doğrultuda olduğunu anlamasını sağlayın. Bu sayede yemek boyunca sizi arzulayacak ve daha istekli olacaktır. Bunu giyinişiniz ve tavırlarınızla belli etmeniz çok kolay olacaktır.
 
7.Adım: Yatak odasında her zaman bulunan çarşaflar yerine hiç kullanmadığınız ortama uygun yeni çarşaflar serin. Etrafın loş olmasını tercih edin ve kokulu mumlarla odanın havasını yumuşatın.
 
8. Adım: Partnerinizle sevişirken romantik konuşmalar yapın. Onu ne kadar çekici bulduğunuzu ve bugün onu ne kadar çok kıskandığınızı dile getirmeniz sahiplenici ve arzulayıcı yanınızı ortaya çıkaracaktı.
 
9.Adım: Hafta içinde küçük ama anlamlı sürprizler hazırlayın. İlk buluşmanızda giydiğiniz kıyafetleri giymek veya ilk buluşmanızda gittiğiniz yere rezervasyon yaptırmak gibi, eski günleri hatırlatıcı ve romantizmi artırıcı duygusal sürprizler size cinsel hayatınızda yardımcı olacaktır.
 
10.Adım: Partnerinizin yanında kötü kokulu gıdalardan uzak durun, soğan, sarımsak gibi, bu inkar edilse de hiç hoşlarına gitmeyecek bir durumdur. Özellikle yakın temasta itici bir duyguya sebep olabilir.
 
11.Adım: Partnerinize cinsel içerikli minik notlar hazırlayın. Bu notların içeriğini sürprizi bulmak için, ok ve minik hediyelerle giden yön gibi kullanabilir, dilerseniz aranızdaki özel sözlerle süsleyebilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlarda bile sizi hatırlatacak minik ipuçları olarak hayatınızın her anında kullanabilirsiniz.
 

Önerilen Makaleler