Her sene değişen modayla birlikte yeni makyaj trendleri, yeni kombinler ve bu kombinleri tamamlayacak olan oje renkleri de değişiyor. Ayrıca baharın gelmesiyle soft ve koyu renkleri bir kenara bırakıp daha canlı renklerde ojeler bakmaya başladık bile! Sizin için araştırdık ve 2014 yılı oje trendlerini belirledik.
Oje rengini seçmeden önce el bakımınızı aksatmamanızı hatırlatırız. Hiçbir oje yenmiş, kırık, bakımsız tırnakta hoş durmayacaktır. Ellerinizi bol bol nemlendirmeli, çok uzun süre oje tırnakta kalmamalı. Oje tırnaklarınızın hava almasını engelleyecek, sararıp, çabuk kırılmasına neden olacaktır. Güzel tırnaklar güzel ellerde görünür bunu unutmamanız gerekmektedir.
[tabs]
[tab title=” Renkli Ojeler” icon=”entypo-book”]
2014 yaz mevsiminde renkli ojelerden yine vazgeçmiyoruz. Özellikle su yeşili, bebek mavisi, hardal sarısı, orkide moru gibi renkler bu sene çok moda! Bu renklerle tırnaklarınızda çiçekler açacak… Renkli ojelerin ruh halinizi bile değiştireceğinden emin olabilirsiniz.dior-yaz-oje-monthly fitness-nurgül gündüz monthly fitness - nurgül gündüz oje- monthly fitness-nurgül gündüz sari-oje- monthly fitness-nurgül gündüz

[/tab]
[tab title=”French” icon=”entypo-book”]

Sadelikten yana olanlar için vazgeçilmez renk yine; french. Özellikle kısa tırnakta bu rengi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Uzun tırnaklarda french kendini belli etmeyecektir. French her zaman çok şık ancak 2014 yılında özellikle daha farklı olarak beyaz yerine farklı renklerde yapılan frenchler moda! Orneğin, siyah mat oje üzerine yapılan parlak siyah french ya da pudra tonları. Kesinlikle denemelisiniz!
Yves-Saint-Laurent-Yaz-Oje-Renkleri- monthly fitness - nurgül gündüz oje-siyah-french - monthly fitness -nurgül gündüz oje trendleri - monthly fitness - nurgül gündüz

[/tab]
[tab title=”Farklılık Arayanlar” icon=”entypo-book”]

Farklılık arayanlar için ise, tırnaklarınızda sade renkler üzerinde uygulayacağınız dantel desenler, payetler, taşlar ve  tüyler tasarlayacağınız farklı oje teknikleriyle şık tasarımlar yaratabilirsiniz.
Farklı oje- monthly fitness- nurgül gündüz farklı oje- monthly fitness-nurgül gündüz farklı oje - monthly fitness- nurgül gündüz siyah-ve-beyaz farklı oje- monthly fitness-nurgül gündüz

[/tab]
[tab title=”Gece Renkleri” icon=”entypo-book”]

Gecelerin vazgeçilmez rengi gold! Altın rengine bu sene kobalt mavinin metalik rengi, bronz metalikler, gümüş eşlik ediyor. Tek renkten sıkılanlar için ise koyu renk ojenin üzerine altın ya da gümüş rengi sim uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle hem tırnaklarınız herkesten farklı hem de çok şık olacak!
altin-ve-siyah-renk-oje- monthly fitness -nurül gündüz MILANI-JEWEL-FX-GOLD-OJE__79121398_0 -monthly fitness-nurgül gündüz

[/tab]
[tab title=”Sarı Tonları” icon=”entypo-book”]

Sarı Tonlarında Yves Saint Laurent:
Safran Sultan:
2014 yılında ön plana çıkan hardal rengini Yves Saint Laurent’in 42 numaralı ”Safran Sultan” çok iyi temsil ediyor. Farklı renklerde yapacağınız her kombinde sizi çok şık gösterecek. Gece siyah bir elbiseyle bu renk size renk katacakken, gündüz renkli kombinlerinizde de vazgeçemeyeceksiniz.
Feuille D’or:
Goldun çekiciliğine ve şıklığına kapılan her kadının tercih etmesi gereken renk! 47 numaralı feuille d’or 2014 ile sınırlı kalmayıp önümüzdeki her sene, her mevsim yerini koruyacak gibi.
Ambre Gıngembre:
Yves Saint Laurent’in 44 numaralı bu rengini özellikle kahverengi-krem kombinlerinizde uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Hem çok marjinel hem de sade olan bu renk bu sene çok moda!
YSL+Spicy+Collection+Nail+Polish+oje+2014+moda+fashion+yaz+sihirli+topuklar1- monthly fitness-nurgül gündüz

[/tab]
[tab title=”Mavi Tonları” icon=”entypo-book”]

Mavi Tonlarında Chanel:
Chanel mavisinde bizi Blue Rebel, Coco Blue, Blue Boy karşılıyor. Gündüz seçiminde Coco Blue’u; gece ise daha koyu ve parlak olan Blue Rebel’i tavsiye ediyoruz.
chanel-lesjeans-oje - monthly fitness- nurgül gündüz

[/tab]
[tab title=”Yeşil Tonları” icon=”entypo-book”]

Yeşil Tonlarında Essie:
Baharı Essie ile tırnaklarınıza taşıyın! Baharda en çok tercih edilen renklerden yeşilin her tonunu Essie’de bulmak mümkün. Özellikle renkli kombinlerinizde açık yeşil tonları, sade kombinlerinizde ise koyu tonları tercih ederek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.
yeşil oje - monthly fitness - nurgül gündüz

[/tab]
[tab title=”Pembe Tonları” icon=”entypo-book”]

Pembe Tonlarında Dior:
Kadınların vazgeçilmezi pembe bu yıl yine çok moda! Özellikle Dior’ın Bloom 777’sine biz bayıldık, deneyince siz de çok seveceksiniz.
oje modelleri -monthly fitness -nurgül gündüz-2014 dior-pembe-oje-renkleri-2014- monthly fitness

[/tab]
[tab title=”Natural ve Bronz” icon=”entypo-book”]Natural ve Bronz Renklerden Vazgeçemeyenler İçin: Tom Ford Mink Brule
tom oje 2014 - monthly fitness- nurgül gündüz tom2 oje 2014 - monthly fitness - nurgül gündüz oje modelleri 2014 - monthly fitness - nurgül gündüz
[/tab]
 
[/tabs]

Önerilen Makaleler